reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Katka ale kusisz tymi pysznosciami [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Mi to też się przydadza witaminy... bede musiala podejsc do apteki.
Też jestescie dzis tak zmeczone? uczylam sie do 2 rano wczoraj ale spalam do 9tej rano wiec nie powinnam byc dzis taki kapec a jednak godzine temu musialam sie polozyc bo juz nie mialam sily nic robic, nawet siedziec.
Moj dobry maz dzis mnie wyreczyl i ogarnal spora czesc mieszkania.
Powinnam sie dalej uczyc ale od 14 nie moge sie na niczym skupic
 
A ja nie wcinam żadnych tabletek - tylko kwas foliowy i jod, bo to przepisał lekarz.
Reszta to odpowiednia dieta - Warzywa, owoce, rybki i mięsko:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie wcinam żadnych tabletek - tylko kwas foliowy i jod, bo to przepisał lekarz.
Reszta to odpowiednia dieta - Warzywa, owoce, rybki i mięsko:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
jak zostane w domu to bede mogla pilnowac zdrowej regularnej diety, na razie zostaje mi jedzenie z doskoku niestety
 
reklama
Wlasnie zjadlam tortille wlasnej roboty bo taka ochote na salate mialam ze tragedia. Zagryze batonem popije kubusiem. Bylam na dlugim spacerze. I szczerze zaczelam mieć nadzieje przeanalizowalam roZmowy z lekarzami to czekam byle do dzis jest byle do poniedzialku i wyniki bety . i pytanie nie muszę byc na czczo i ja z krwi robia?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry