reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Katka dokladnie tak bylo [emoji6] Wtedy staralam sie o Vivien udalo sie dopiero po 3 latach staran.Teraz udalo sie w 10cs

Gosia moja jest w drugiej klasie :)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Katka dokladnie tak bylo [emoji6] Wtedy staralam sie o Vivien udalo sie dopiero po 3 latach staran.Teraz udalo sie w 10cs

Gosia moja jest w drugiej klasie :)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
To spotykamy się podobnie;) wtedy z synem udało się w 2 cyklu a teraz w pierwszym

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katka zazdroszcze tak szybkich staran u mnie nie bylo tak rozowo :(

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Katka dokladnie tak bylo [emoji6] Wtedy staralam sie o Vivien udalo sie dopiero po 3 latach staran.Teraz udalo sie w 10cs

Gosia moja jest w drugiej klasie :)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
To mamy najstarsze dzieci rozrzucone po 3 klasach :)
Ja o to najmniejsze teraz starałam się ponad 2 lata. W wakacje postanowiliśmy odpuścić, stwierdziliśmy, że widocznie trzecie maleństwo nie jest dla nas. Po tym jak już pogodziłam się z tym zaskoczyło w pierwszym cyklu :)
 
Witajcie nowe mamuski :-) jak fajnie że jest na tu tak sporo :-) oby najbliższe miesiące były dla nas wszystkich szczęśliwe i spokojnie :-) już nie mogę się doczekać czerwca jak będziemy (mam taką nadzieję) chwalić się tutaj zdjęciami naszych malenstw :-) :-)

My w czerwcu wzięliśmy ślub, w lipcu odstawiłam tabletki a we wrześniu udało się zajść w ciążę :-)

Kuchnia już posprzatana ale musiałam zrobić chwilę przerwy bo ciężko i słabo mi :-) w takim tempie sprzątania to nie zdarza tego skończyć zanim mąż wróci a mam tylko 35m2 do ogarnięcia :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nowe mamuski :-) jak fajnie że jest na tu tak sporo :-) oby najbliższe miesiące były dla nas wszystkich szczęśliwe i spokojnie :-) już nie mogę się doczekać czerwca jak będziemy (mam taką nadzieję) chwalić się tutaj zdjęciami naszych malenstw :-) :-)

My w czerwcu wzięliśmy ślub, w lipcu odstawiłam tabletki a we wrześniu udało się zajść w ciążę :-)

Kuchnia już posprzatana ale musiałam zrobić chwilę przerwy bo ciężko i słabo mi :-) w takim tempie sprzątania to nie zdarza tego skończyć zanim mąż wróci a mam tylko 35m2 do ogarnięcia :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam teraz 55 i mąż się musi teraz do maja- czerwca wyrobić z remontem piętra ;) wtedy będzie ponad 90;) ale już dwójka pójdzie na górę;) całkiem inaczej

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My właśnie jesteśmy na etapie załatwiania całej tej papierologi do kredytu a później ruszymy z budową domu u też w sumie będzie około 90-100m2 na górze trzy sypialnie, łazienka i garderoba i na dole kuchnia, jadalnia, salon, łazienka i pokój :-) ale jeszcze zanim będziemy mieszkać na swoim to kupę czasu minie :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry