reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny a ja się martwię, miałam dzisiaj dość stresujące dzień długa podróż i wieczorem przy podviernaiu zauważyłam że śluz jest lekko brązowy, bardzo się martwię tym bardziej że jestem daleko od domu i nie mam możliwości iść do swojej lekarza, jestem w 6 tygodniu i 2 dniu, badanie usg miałam 48 godzin temu, myślicie że to stres? Normalnie zaraz oszaleje :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w tym samym okresie miałam plamienia brunatne i to były „resztki” pobiegłam do gina i pow ze wszystko Ok. Za 5 dni miałam już wizytę u prowadzącego i pokazał mi ze jeszcze będę plamić i mam się tym nie denerwować chyba ze to będzie żywa krew to szpital dostałam duphaston i już od tyg spokój
 
reklama
Pytałam lekarza - babka lancetowata. Ja biorę też to
1508568683-ae67a9deeb07f2d9-aaaaaa.jpeg


Ratuje się syropem ż cebuli i miodu
Pije mleko ż miodem i czosnkiem i herbatę z cytryną.
Ogólnie wyciskam cytrusy i pije.

Pije też siemię lniane.
I smaruje się gęsiną.
Dodaje też 2 łyżeczki do mleka z miodem te gesine i też pije
1508568778-400285f89746a112-aaaaaa.jpeg

...niestety kaszel nie przechodzi:(

Znalazłam na forum też coś takiego ale za to już nie odpowiadam
1508568956-8fa7a9a82664a512-aaaaaa.png


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Aga dziękuje :))

U mnie gęsina raczej nie przejdzie , ale inne zdecydowanie wykorzystam.
Pozdrawiam cieplutko i życzę szybkiego powrotu do normalności [emoji3][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mieszkam w mieście, w którym smog przekracza normy niemiłosiernie w trakcie okresu grzewczego.
Stąd moje pytanie - oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym -posiada któraś?
Dodatkowo jestem na antybiotyku, kaszle jak stary gruźlik i powoli nie umiem oddychać:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też normy poprzekraczane, ale nie mam nic takiego. Aga, a na kaszel dostałaś inhalacje? Inhalator przydaje się i przy dziecku i dorosłemu. Ja już. Od 2 tygodni robię sobie codziennie inhalacje z soli fizjologicznej, żeby nawilżyć śluzówki.
 
U mnie też normy poprzekraczane, ale nie mam nic takiego. Aga, a na kaszel dostałaś inhalacje? Inhalator przydaje się i przy dziecku i dorosłemu. Ja już. Od 2 tygodni robię sobie codziennie inhalacje z soli fizjologicznej, żeby nawilżyć śluzówki.
Nieee mogę prosić jakies linki sprawdzone żeby o tym poczytać?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mieszkam w mieście, w którym smog przekracza normy niemiłosiernie w trakcie okresu grzewczego.
Stąd moje pytanie - oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym -posiada któraś?
Dodatkowo jestem na antybiotyku, kaszle jak stary gruźlik i powoli nie umiem oddychać:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nikt nic?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry