reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mi lekarz zabronił gorących kąpieli , być może dlatego , ze mam małego krwiaczka wiec może lepiej odpuść sobie kąpiel

Spokojnej nocy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez slyszalam ze goraca kapiel odpada...przy pierwszej ciazy moj lekarz mowil mi ze w pierwszych 3 miesiacach moze grozic nawet poronieniem...ale czasami sobie pozwalalam na cieplejsza wode[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak zgadzam się. Chodzi mi tylko o to ze dla mnie to dzielenie skóry na niedzwiedziu. Teraz przynajmniej dla mnie ważne jest jak z dzidzia a wy już chrzciny macie zaplanowane :) Chcesz rozbawić Pana Boga? Zaplanuj sobie coś

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Promyczku przy posiadaniu już dwójki dzieci na stanie i trzecim w drodze planowanie to rzecz normalna. Nie wierzę w zapeszanie, a nie mam zamiaru się stresować. Chcąc zrobić tak dużą imprezę muszę gości poinformować wcześniej, szczególnie, że miesiąc później ci wszyscy ludzie będą mieli jeszcze wesele mojej siostry.
 
Wg mnie ten wynik bety świadczy o 3-4 tydzień skoro 4 tydzień zaczyna się od 1500 a ty masz ponad 200. U mnie w 4t1d beta była wyszła 446 i wg moich norm laboratorium 4tydzień zaczynał się bodajże właśnie od 400 do 1500 albo do 1700 :-) ale tak jak dziewczyny mówią najlepiej wynik jest powtórzyć po dwóch trzech dniach by sprawdzić przyrost czy jest prawidłowy :-)

Jeżeli chodzi o te delikatne płomienie to tak jak ktoś powiedział to może być też po badaniu lub od nadzerki ale nie ma się co stresować bo to na pewno nie pomoże malenstwu ani tobie kochana :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak bede powtarzac bete w poniedzialek...[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dwie kreski wyglądają też tak słabo :) Uff ja już się martwię i czekam na poniedziałek. Wczoraj znowu zrobiłam test- bo może się mylę i nie ma kresek :D
 
Promyczku przy posiadaniu już dwójki dzieci na stanie i trzecim w drodze planowanie to rzecz normalna. Nie wierzę w zapeszanie, a nie mam zamiaru się stresować. Chcąc zrobić tak dużą imprezę muszę gości poinformować wcześniej, szczególnie, że miesiąc później ci wszyscy ludzie będą mieli jeszcze wesele mojej siostry.
No nie jestem na Twoim miejscu i tego nie rozumiem. Ja straciłam córkę w styczniu i nie jestem taka wyrywna.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może dlatego to wszystko że teraz każdego dnia modlę się o następny dla dziecka i nie mam czasu myśleć o pierdołach. ... ale to tylko mój punkt widzenia i masz rację. Każdy może mieć swój

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To moja 3 ciąża wcześniej żadnych problemów, więc i teraz żadnych nie zakładam. Jeśli się nie uda to trudno, ale wolę mieć plan A i plan B. Lubię mieć życie zorganizowane, spontany też wchodzą w grę, ale nie w przyszłe wakacje. Nie chcę by moje starsze dzieci coś traciły. Już rozglądamy się za jakimś fajnym miejscem na wakacje w lipcu lub sierpniu, żeby w styczniu/lutym zamawiać. Ja już taka jestem i już.
 
Dziewczyny mieszkam w mieście, w którym smog przekracza normy niemiłosiernie w trakcie okresu grzewczego.
Stąd moje pytanie - oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym -posiada któraś?
Dodatkowo jestem na antybiotyku, kaszle jak stary gruźlik i powoli nie umiem oddychać:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mieszkam w mieście, w którym smog przekracza normy niemiłosiernie w trakcie okresu grzewczego.
Stąd moje pytanie - oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym -posiada któraś?
Dodatkowo jestem na antybiotyku, kaszle jak stary gruźlik i powoli nie umiem oddychać:/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Aga , nie posiadam nic takiego , Ale jak sąsiad piec odpala to muszę okna zamykać. Mam do ciebie pytanie co bierzesz na Kaszel oprócz antybiotyku, bo ja kaszle codziennie coraz bardziej, Katar i gardło i zastanawiam się czy mogę coś wziąć delikatnego żebyś jakoś wspomóc. Miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga , nie posiadam nic takiego , Ale jak sąsiad piec odpala to muszę okna zamykać. Mam do ciebie pytanie co bierzesz na Kaszel oprócz antybiotyku, bo ja kaszle codziennie coraz bardziej, Katar i gardło i zastanawiam się czy mogę coś wziąć delikatnego żebyś jakoś wspomóc. Miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pytałam lekarza - babka lancetowata. Ja biorę też to
1508568683-ae67a9deeb07f2d9-aaaaaa.jpeg


Ratuje się syropem ż cebuli i miodu
Pije mleko ż miodem i czosnkiem i herbatę z cytryną.
Ogólnie wyciskam cytrusy i pije.

Pije też siemię lniane.
I smaruje się gęsiną.
Dodaje też 2 łyżeczki do mleka z miodem te gesine i też pije
1508568778-400285f89746a112-aaaaaa.jpeg

...niestety kaszel nie przechodzi:(

Znalazłam na forum też coś takiego ale za to już nie odpowiadam
1508568956-8fa7a9a82664a512-aaaaaa.png


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry