reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Wciąż ciężko w to uwierzyć;) i obawy są;)

Mam już w domku 2 maluszki;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to będzie pierwsze maleństwo w domu. Dopiero o czterech miesięcy jesteśmy w małżeństwie, właśnie też jesteśmy na etapie załatwiania kredytu i budowy domu. Obecnie jestem w 8t3d więc już serduszko widziałam i we czwartek idę na kolejną wizytę z nadzieją że da mi zaświadczenie do pracy i być może nawet zwolnienie, a wcześniej też pójdę zrobić badania które miałam zalecone :-)

Eeeh taka paskudna pogoda, mąż musiał wyjechać na cały dzień a ja specjalnie zostałam w domu by ogarnąć mieszkanie ale mi się nie chce :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale nikt tu nie pisze o gorących kąpielach ;) ciepła kompiel nikomu nie zaszkodzi.

@AgaRS90 inhalator w twoim przypadku mógłby pomóc warto się za takim rozejrzeć.

@Gosia101318 tez mam w domu chusciocha no może juz ex [emoji23] długa sprzedałam ale mam piękna kołkowa w domu z domieszką lnu [emoji7] tez oglądam powoli jakąś długa
A teraz z tym eko to ciężko.. bo to co w sklepie jest z nalepka eko to ten sam syf co cała reszta. Najlepiej samemu wszystko uprawiać i robić ale ciężko znalesc miejsca zdala od dróg bo rolnicy niby eko a nawozy i tak sypia bo bez tego jedno wielkie g by im uroslo

@TamiSu będę trzymać mocno kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło!

@ookatkaoo1993 witaj :) im nas więcej tym przyjemniej :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

@waniliowe.love ja mam jedną długą - moją pierwszą, została na pamiątkę. Ale nie nadaje się dla noworodka. Marzy mi się galaktyka, a na początek chyba poszukam tęczowej koronki albo jakiejś ładnej tęczowej od sensimo.
Co do eko, to ja mam jajka i mięso od teściów ze wsi, resztę kupuję na rynku, nie da się inaczej. Ale nie używam ciężkiej chemii w domu, używam sporo sody, octu. Po nowym roku zacznę kompletować pieluszki wielorazowe. Mam u siebie w mieście fajną grupę chustową, wiele mam w niej wielopieluchuje i będę polegać też na nich. Na razie się nie ujawniam tam, bo mam w niej koleżanki z pracy :)
 
U nas to będzie pierwsze maleństwo w domu. Dopiero o czterech miesięcy jesteśmy w małżeństwie, właśnie też jesteśmy na etapie załatwiania kredytu i budowy domu. Obecnie jestem w 8t3d więc już serduszko widziałam i we czwartek idę na kolejną wizytę z nadzieją że da mi zaświadczenie do pracy i być może nawet zwolnienie, a wcześniej też pójdę zrobić badania które miałam zalecone :-)

Eeeh taka paskudna pogoda, mąż musiał wyjechać na cały dzień a ja specjalnie zostałam w domu by ogarnąć mieszkanie ale mi się nie chce :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja mam swoją działalność. Chce pracować do marca

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy moge i ja sie tutaj przywitac?Po moich przejsciach lekko niesmialo ale w koncu sie odwazylam bo juz 4 albo 5 raz sie biore za napisanie tutaj :)

Gratki oczywiscie dla wszystkich czerwcowych Mamus no i spokojnych,bezproblemowych ciaz [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182]

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
reklama
Do góry