reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nikt nic?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Co do inhalatorów ja mam Philips Family. Polecam. Kilka lat temu zapłaciłam za niego prawie 200zł, ale ma świetne opinie i ja też jestem z niego zadowolona. Ja mam problem z zatokami i praktycznie cały sezon grzewczy muszę się wspomagać się inhalacjami. Inaczej zaczynam chorować.
Bardzo polecam ten smalec z gęsi, ale jak macie dojścia to lepiej własnej roboty.

Ja jestem generalnie taką ekomamą. Średnią córkę bardzo długo karmiłam piersią, nie stosuję antybiotyków. Od dwóch lat moje dzieci nie chorują. Nosiłam też w chuście i już rozglądam się za chustami dla noworodzia, swoje poprzednie posprzedawałam.
 
reklama
Hej ja po wizycie. Same zle wieści. Lewy jajowod rozpulchniony podejrzenie pozamacicznej a w macicy widoczny pęcherzyk. Puki co duphaston 2x dziennie beta w poniedzialek i w czwartek w sobote znowu lekarz jak beta zbyt wysoka na poziomie 4000 to fatalnie i za malo zle. Wiec to bedzie hefen z gorszych tygodni. W razie krwawien brązowych uplawow do lekarki mam dzwonic. Wiec zyc nie umierac

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale nikt tu nie pisze o gorących kąpielach ;) ciepła kompiel nikomu nie zaszkodzi.

@AgaRS90 inhalator w twoim przypadku mógłby pomóc warto się za takim rozejrzeć.

@Gosia101318 tez mam w domu chusciocha no może juz ex [emoji23] długa sprzedałam ale mam piękna kołkowa w domu z domieszką lnu [emoji7] tez oglądam powoli jakąś długa
A teraz z tym eko to ciężko.. bo to co w sklepie jest z nalepka eko to ten sam syf co cała reszta. Najlepiej samemu wszystko uprawiać i robić ale ciężko znalesc miejsca zdala od dróg bo rolnicy niby eko a nawozy i tak sypia bo bez tego jedno wielkie g by im uroslo

@TamiSu będę trzymać mocno kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło!

@ookatkaoo1993 witaj :) im nas więcej tym przyjemniej :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja po wizycie. Same zle wieści. Lewy jajowod rozpulchniony podejrzenie pozamacicznej a w macicy widoczny pęcherzyk. Puki co duphaston 2x dziennie beta w poniedzialek i w czwartek w sobote znowu lekarz jak beta zbyt wysoka na poziomie 4000 to fatalnie i za malo zle. Wiec to bedzie hefen z gorszych tygodni. W razie krwawien brązowych uplawow do lekarki mam dzwonic. Wiec zyc nie umierac

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja nie rozumiem, jajowod rozpulchniony ale pecherzyk widoczny w macicy?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moze byc blizniacza ciaza 2jajowa jedna osadzona prawidlowo druga pozamaciczna zadkie ale niestety. Kolezanks tez tak miala;( drugie donosila pierwsze chyba usowali

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry