reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kreseczki raczej wyraźne! Ja miałam jaśniejsze:)
To beta jest ok ja miałam okres 14 września czyli tydzień przed Tobą !
Beta dobra jak chcesz to zrób druga pi 48lub 72h , zobaczysz przyrost i będziesz spokojna:)
Gratuluję:*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za slowa otuchy[emoji6]... W ponoedzialek rano lece na bete a popoludniu do lekarza. Dam znac czy cos juz bylo widac... A teraz dobrej nocki bo juz padam. Dobranoc wszystkim!!!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak dzisiaj mialam... I dzisiaj mialam dostac okres

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom

21 wrzesnia ostatni okres mialam... Dzis powinnam dostac kolejny... Testy 2 pozytywne chodz kreseczki bardzo jasne...
1508530410-98a23229ea18e67b-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
to masz dluzsze cykle. ja mialam 24.09 ost okres i dzis miala byc miesiaczka moja dzisiejsza kreska jest troche mocniejsza niz Twoje ale tez nie tak wyrazne jak kontrolne :)
Ja mam dzis 3t 5dz :)
 
Dziekuje za slowa otuchy[emoji6]... W ponoedzialek rano lece na bete a popoludniu do lekarza. Dam znac czy cos juz bylo widac... A teraz dobrej nocki bo juz padam. Dobranoc wszystkim!!!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
moze byc widac pęcherzyk, ale na serce nie masz co liczyc - po 5 tygodniu dopiero widoczne i to też tylko na dobrych aparatach. na zwyczajnych nfztowskich zwykle w 6-7tygodniu
 
Laski dziś nie zasnę...
Nie dość że chora i kaszle jak stary gruźlik, to jeszcze taki smog za oknem okropny a co najlepsze.. teściowa na chorobę przyniosła mi gęsine... wysmarowałam se klate i czuje się jak skwarka[emoji23] tak mi śmierdzi smalcem że zaraz chyba zwymiotuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wypij melise wez kapiel i posłuchaj muzyki i obserwuj co sie dzieje. W razie krwawienia pogotowie. Ale oni dadza ci na pod tyrzymanie i wysla do domu leżeć. Oddychaj głęboko i poloz sie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

A mi lekarz zabronił gorących kąpieli , być może dlatego , ze mam małego krwiaczka wiec może lepiej odpuść sobie kąpiel

Spokojnej nocy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja się martwię, miałam dzisiaj dość stresujące dzień długa podróż i wieczorem przy podviernaiu zauważyłam że śluz jest lekko brązowy, bardzo się martwię tym bardziej że jestem daleko od domu i nie mam możliwości iść do swojej lekarza, jestem w 6 tygodniu i 2 dniu, badanie usg miałam 48 godzin temu, myślicie że to stres? Normalnie zaraz oszaleje :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam taki epizod właśnie po usg, pózniej ani śladu :) pani dr uprzedzała, że tak może być. Nie martw się :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, chwilę się nie odzywalam bo czekałam do dzisiejszej wizyty u lekarza (dzis 7+5). Myślałam, że będę mieć dziś usg, ale że chodzę do przychodni na nfz to pierwsze usg przysługuje dopiero między 11 a 14 tyg, więc czuje lekki niedosyt .. Ale za to lekarka super, wszystko tłumaczy, mam zlecone badania, wiec jestem dobrej myśli :) czy któraś z Was też tak ma, że chodzi na nfz i musi jeszcze trochę poczekac na usg?

mi się na NFZ udało 5 sekundowe USG, sprawdził przez powłoki brzuszne że jest pęcherzyk zagnieżdżony w dobrym miejscu i już. ale udało mi się umówić prywatnie na najbliższy wtorek na usg :) to będzie 7t3d :)
 
Wg mnie ten wynik bety świadczy o 3-4 tydzień skoro 4 tydzień zaczyna się od 1500 a ty masz ponad 200. U mnie w 4t1d beta była wyszła 446 i wg moich norm laboratorium 4tydzień zaczynał się bodajże właśnie od 400 do 1500 albo do 1700 :-) ale tak jak dziewczyny mówią najlepiej wynik jest powtórzyć po dwóch trzech dniach by sprawdzić przyrost czy jest prawidłowy :-)

Jeżeli chodzi o te delikatne płomienie to tak jak ktoś powiedział to może być też po badaniu lub od nadzerki ale nie ma się co stresować bo to na pewno nie pomoże malenstwu ani tobie kochana :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to masz dluzsze cykle. ja mialam 24.09 ost okres i dzis miala byc miesiaczka moja dzisiejsza kreska jest troche mocniejsza niz Twoje ale tez nie tak wyrazne jak kontrolne :)
Ja mam dzis 3t 5dz :)
Tak dluzsze i przez ostatnie 3 miesiace troche sie rozregulowaly... Od 2 miesiecy pilam ziola ojca Sroki i tak sie zastanawiam czy to to pomoglo nam zajsc w ciaze[emoji6]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
moze byc widac pęcherzyk, ale na serce nie masz co liczyc - po 5 tygodniu dopiero widoczne i to też tylko na dobrych aparatach. na zwyczajnych nfztowskich zwykle w 6-7tygodniu
Wiem wiem ze serduszka jeszcze nie bedzie ale samo to ze pecherzyk jest w dobrym miejscu juz mnie bardzo uspokoji[emoji23]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry