reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
U mnie pewnie szybko będzie widać. Bo ja i tak mam spory brzuch. Sąsiadka raz się pytala kiedy będzie drugie bo już widać. A ja wtedy w ciazy nie byłam.

Mam jakieś źle przeczucia[emoji53][emoji53] brzuch mnie lekko boli tak jak bym miała dostać...co chwilę mam wrażenie ze coś leci i od razu do łazienki..

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczynki!
U nas jutro zaczyna się 9-ty tydzień, termin na 1.06 :) Centrum Łodzi :)
Fajnie, że jest nas aż tyle!
Jestem lekarzem weterynarii i mimo, że czuję się nienajgorzej przechodzę na pół etatu. Średnio mi się to podoba, ale dla Dzieciątka wszystko <3
 
Witajcie Dziewczynki!
U nas jutro zaczyna się 9-ty tydzień, termin na 1.06 :) Centrum Łodzi :)
Fajnie, że jest nas aż tyle!
Jestem lekarzem weterynarii i mimo, że czuję się nienajgorzej przechodzę na pół etatu. Średnio mi się to podoba, ale dla Dzieciątka wszystko <3
witaj. Ja też pochodzę z łodzi:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczynki!
U nas jutro zaczyna się 9-ty tydzień, termin na 1.06 :) Centrum Łodzi :)
Fajnie, że jest nas aż tyle!
Jestem lekarzem weterynarii i mimo, że czuję się nienajgorzej przechodzę na pół etatu. Średnio mi się to podoba, ale dla Dzieciątka wszystko <3
Witaj:)
Słuchaj a opłaca Ci się na tą 1/2 etatu przejść? Od tego będziesz mieć liczone L4 ciążowe ewentualne i macierzyński...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry