reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny teraz wam noc widac nie bedzie najwyżej wzdecia. Nasze szkraby sa jeszcze na wyskosci podbrzusza. I malusie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana a wcześniej pewnie go wciagalas i temu. Ja teraz jak nie wciagam miesi brzucha to tez brzusio bardziej widoczny

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waniliowe.love u mnie ciężko stwierdzić czy już się zaokrągliłam bo mam wielki brzuch od wzdęć:D
Właśnie zaliczyłam poranne wstanie pomimo wolnego bo musiałam zrobić badania hormonów bo kontrolę u endo mam w środę. Miałam zamiar po powrocie zdrzemnąć się 2h a tu dupa moje marzenia rozwiał renomt klatki schodowej, który społdzielnia zaczęła akurat dziś
Pozdrawiam wszystkie mamuśki, które lubią ucinać sobie drzemki w ciągu dnia...mi to nie będzie dane przez najbliższe 2 mce bo mieszkam we wierzowcu
 
@Just&yna ja bym z chęcią padła na małą drzemkę ale co mam zrobić jak mój 2 latek nie chce juz od dawna spać w dzień [emoji23] wiec nie będzie mi to dane do połowy kwietnia bo wtedy szkole zaczyna to ja będę mieć chwile wytchnienia :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
13644055_1082767788456337_1958496807_n.jpg
To moje zdjecie w 16tc z pierwszej ciazy z tamtego roku grupa grudniowki 2016 zeby nie bylo
 

Załączniki

  • 13644055_1082767788456337_1958496807_n.jpg
    13644055_1082767788456337_1958496807_n.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 375
@Just&yna ja bym z chęcią padła na małą drzemkę ale co mam zrobić jak mój 2 latek nie chce juz od dawna spać w dzień [emoji23] wiec nie będzie mi to dane do połowy kwietnia bo wtedy szkole zaczyna to ja będę mieć chwile wytchnienia :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo, padam w ciągu dnia a moja 2,5 latka już nie śpi w dzień, ,darzą się jej raz na jakiś czas...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry