reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@AgaRS90 od paru dni przeglądam internet z imionami Polskie strony jak i Belgijskie i żadne imię mi się nie podoba... ja chcę imię żeby było ładne ale żeby co drugie dziecko nie miało takiego. W pierwszej ciąży jak się dowiedziałam ze synek to bez apelacyjnie miał być Ksawery i tak jest sama mam bardzo orginalne imię i sama osobiście jeszcze nie poznałam drugiej dziewczyny o takim imieniu wiec nie jest to imię, które spotka się w każdej szkole, pracy czy mieście

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AgaRS90 od paru dni przeglądam internet z imionami Polskie strony jak i Belgijskie i żadne imię mi się nie podoba... ja chcę imię żeby było ładne ale żeby co drugie dziecko nie miało takiego. W pierwszej ciąży jak się dowiedziałam ze synek to bez apelacyjnie miał być Ksawery i tak jest sama mam bardzo orginalne imię i sama osobiście jeszcze nie poznałam drugiej dziewczyny o takim imieniu wiec nie jest to imię, które spotka się w każdej szkole, pracy czy mieście

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To zdradz nam.swoje imię. Może będzie inspiracją dla mamusie co urodziła dziewczynkę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chcę imię, które będzie brzmiało dobrze po polsku i po holendersku. Na razie stawiamy Nina albo Ariana dla dziewczynki i Damian dla chłopca.
 
To zdradz nam.swoje imię. Może będzie inspiracją dla mamusie co urodziła dziewczynkę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie zdradz to swoje piękne imię :)
Mój jak będzie syn to Grzegorz (po moim zmarłym tacie). Podoba mi się to imię, jest sentymentalne i mało teraz przez rodziców wybierane.
Nie znam małego Grzesia a pracuje w przedszkolu i już daaaaawno Grzegorza nie było więc super.

A dziewczynka to będzie problem [emoji14] też nie chce żadnej Ani czy Karoliny bo dużo tego.
Mnie podobają się imiona, których raczej inni rodzice n8e wybierają, bo są nietypowe.
I nie mówię o Dżesikach itp tylko bardziej o takich jak:
Florentyna
Celestyna
Julita
Judyta.

To są imiona które kiedyś były, ale już teraz malo kto je nosi.
Tak parę lat temu było ż Franciszkiem czy Antonim np.. parę lat temu to były imiona "dla starych ludzi", dzisiaj jest wysyp Franków i Antkow:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na tym etapie brzucha ciążowego nie widać co najwyżej wzdęty lub woda zatrzymana. Koło 13 tygodnia to już może coś być. Ja w ciąży z synkiem szybko miałam widoczny brzuch ale nie na tym etapie.

Któraś pisała, że jutro zaczyna 9 tydzień i ma termin na 1.06. ja też tak mam:) dziś jest 8+0.

Co do imion to mi się nie podobają imiona typu Ania czy Kasia gdzie np kogoś nie lubię i nie wypada powiedzieć Kaśka czy Anka.
Mam synka Michała. Teraz mu mówię Michałek ale ktoś obcy może powiedzieć Michał i to jest poprawnie. I imion nowoczesnych typy Angelika, dzesika itp też nie lubię tak samo jak Antek czy Franek. Wolę imiona uniwersalne.
 
reklama
Do góry