reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja jutro mam wizytę. Będzie 6+2. I cholernie się boję, ze nic nie zobaczę.
Co do wizyt z mężem - chciałabym, żeby ze mną poszedł. Ale zastanawiam się , czy lekarz na tym etapie nie będzie miał z tym problemu? Nigdy nie wchodziłam z mężem...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :) chwilę mnie nie było.. Czuję się jak bym się zdarzyła z tirem.. Mdłości, bekanie, zgaga, zmęczenie, senność, tkliwe piersi, itd itd... :) dziś robiłam betę i wynik 36 655, w czwartek kolejne usg, mam nadzieję zobaczyć maluszka, bo w tamtym tygodniu był tylko pęcherzyk :) muszę jeszcze sporo nadrobić, ale wyłapałam wiadomość o bliźniakach :) gratulacje!
Aaa... I chyba jest nas już więcej :)

1508265253-aaaaaa.png
kto ma bliźniaki? Przyznawać się :p
 
Ja jutro mam wizytę. Będzie 6+2. I cholernie się boję, ze nic nie zobaczę.
Co do wizyt z mężem - chciałabym, żeby ze mną poszedł. Ale zastanawiam się , czy lekarz na tym etapie nie będzie miał z tym problemu? Nigdy nie wchodziłam z mężem...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W pierwszej ciąży na każdej wizycie mąż był ze mną, teraz pracuje na noce więc w dzień śpi, a po za tym musi się jeszcze oswoić z sytuacją, bo ta ciąża nie była planowana.. :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@donaga87 Przykre to co usłyszałaś od męża... Może po prostu jet w szoku i musi przetrawić... Wyjedziesz z dziećmi do Pl na chwile, będzie miał czas przemyśleć i zatęsknić...

marika88 z jakiego powodu ten duphaston?

Co do witamin to moja gin kazała na razie tylko kwas foliowy brać, w 1szej ciąży witaminy też później włączyła dopiero...

Ja męża zabiorę dopiero na USG prenatalne to w 11 tygodniu i chyba córę też zabierzemy żeby zobaczyła tego dzidziusia, kt codziennie tuli i całuje ;) Wcześniej nie ma sensu, tym bardziej że mąż pracuje.

Dziś intensywny dzień miałam, zaliczyłyśmy z młodą spacer, byłyśmy u znajomej na kawie i potem na placu zabaw z nią i jej dziećmi, potem szybko sklep, wróciliśmy zjadłyśmy, pojechałyśmy z moją mamą do dużej kwiaciarni, późnij ucięłam sobie krótką drzemkę bo padałm, zjadłyśmy i pojechałyśmy do sali zbaw bo byłam umówiona z koleżankami i ich dziećmi..Wróciłyśmy po 19 i odpoczywam;)
 
Byłam dziś wreszcie u lekarza po ogromnych perypetiach, całkiem innego ale po nieudanej pierwszej wizycie o czternastej musiałam stanąć na głowie żeby mieć dzisiaj te usg. Jest pęcherzyk jest ciałko żółte! Mąż był przy usg , Myślałem że trzeba będzie go reanimować, niech ciekawe co to będzie dalej. Dostałam duphaston dwa razy dziennie i od razu L 4
Też mam duphaston podobno dla poprawnego rozwoju ciąży i braku plamienia które może wystapic w tak wczesnej ciąży.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
kilka dni mnie nie było - mam straszną śpiączkę ;) w tej ciąży chyba czuję się najsłabiej...
muszę się pochwalić moje TSH wynosi 1,92 :D muszę gdzieś pójść na usg bo ciężko mi tak czekać do 12tc :p teraz postaram się czytać na bieżąco - aż do wyjazdu ;P za klika dni jadę na urlop...
 
To ściema jakąś była z blizniakami :-)

Zależy od lekarza ale zapytać możesz czy nie ma nic przeciwko by mąż ci towarzyszył tylko uprzedz go wcześniej jak będzie wyglądać wizyta :-) ja też bym chciała by mój był ze mną na każdej wizycie jednak pracą może na to nie pozwalać. Teraz pójdę do lekarza 26 października i niestety sama

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry