reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ledwo przeżyłam te dwa dni pracy....po dzisiejszej 12stce mój brzuch jest znowu jak piłka siatkowa...dlaczego mi się trafiły takie wzdęcia...już bym wolała ...żygać

Sent from my HUAWEI P7 mini using Forum BabyBoom mobile app
współczuję.ja po 6 mam dość.wolne jutro? to łez cały dzień i odpoczywaj:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam pracować do końca tego roku ale coraz częściej się zastanawiam czy nie iść wcześniej na zwolnienie bo mega ciężko jest mi wytrzymać w pracy. Po za tym jak dam zaświadczenie będę musiała pracować na 6 a mam mega problemy ze wstawaniem i z zasypiamnie też bo wracam z pracy i nie mam siły muszę się zdrzemnąć a później stąd problem z zaśnięciem. Eeehh dobrze że już środa, środa minie tydzień zginie. Marne pocieszenie ale zawsze to coś. Uciekam do pracy, miłego dnia mamuski. :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam pracować do końca tego roku ale coraz częściej się zastanawiam czy nie iść wcześniej na zwolnienie bo mega ciężko jest mi wytrzymać w pracy. Po za tym jak dam zaświadczenie będę musiała pracować na 6 a mam mega problemy ze wstawaniem i z zasypiamnie też bo wracam z pracy i nie mam siły muszę się zdrzemnąć a później stąd problem z zaśnięciem. Eeehh dobrze że już środa, środa minie tydzień zginie. Marne pocieszenie ale zawsze to coś. Uciekam do pracy, miłego dnia mamuski. :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny l4 w ciąży się nam należy, i to 100% płatne.. jeśli macie ciężką pracę to skorzystajcie z tego!
Ja pracuje w przedszkolu, codziennie mam kontakt z chorymi dziecmi, szczególnie w okresie jesiennym.
Mam 25 2,5 - 3 latkow, którzy ciągle na mnie wiszą. Nie raz i nie dwa trzeba je podnieść, bo się przewrócił, bo nie umie wejść na hustawke, bo ma ciężki dzień i siła trzeba odbierać je od rodziców.. A dzieci takie już w tym wieku mogą ba prawdę dużo ważyć !
Dzieci chodzą z ospa, zapaleniem spojówek i z grypą żołądkowa.. ile razy usłyszałam "Ty PRZEDSZKOLANKA pójdziesz w ciąży na l4? Jaka Ty masz też ciężką pracę"..
I po moich wyjaśnieniach nikt już mnie na szczęście PRZEDSZKOLANKA nie nazwie bo tego określenia nienawidzę.
Jestem ciąży, rozpoczyna mi się 6 tydzień i od 3 tygodni już jestem chora, bo dzieci mnie oczywiście zarazily.
Aktualnie mam l4 od rodzinnego, który o ciazy wie.
Jutro idę do ginekologa, wiem, że wcześnie ale muszę skonsultowac branie antybiotyku bo przez kaszel się aż duszę i nie mogę spać.
Od razu będę prosiła o l4 aż do rozwiązania..

Dziewczyny korzystacie z tego, jeszcze się w życiu napracujecie..:)
Takie jest moje zdanie :)
Pozdrawiam spod kołdry ze snoplem do zirmi ;p i życzę miłego dnia!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny l4 w ciąży się nam należy, i to 100% płatne.. jeśli macie ciężką pracę to skorzystajcie z tego!
Ja pracuje w przedszkolu, codziennie mam kontakt z chorymi dziecmi, szczególnie w okresie jesiennym.
Mam 25 2,5 - 3 latkow, którzy ciągle na mnie wiszą. Nie raz i nie dwa trzeba je podnieść, bo się przewrócił, bo nie umie wejść na hustawke, bo ma ciężki dzień i siła trzeba odbierać je od rodziców.. A dzieci takie już w tym wieku mogą ba prawdę dużo ważyć !
Dzieci chodzą z ospa, zapaleniem spojówek i z grypą żołądkowa.. ile razy usłyszałam "Ty PRZEDSZKOLANKA pójdziesz w ciąży na l4? Jaka Ty masz też ciężką pracę"..
I po moich wyjaśnieniach nikt już mnie na szczęście PRZEDSZKOLANKA nie nazwie bo tego określenia nienawidzę.
Jestem ciąży, rozpoczyna mi się 6 tydzień i od 3 tygodni już jestem chora, bo dzieci mnie oczywiście zarazily.
Aktualnie mam l4 od rodzinnego, który o ciazy wie.
Jutro idę do ginekologa, wiem, że wcześnie ale muszę skonsultowac branie antybiotyku bo przez kaszel się aż duszę i nie mogę spać.
Od razu będę prosiła o l4 aż do rozwiązania..

Dziewczyny korzystacie z tego, jeszcze się w życiu napracujecie..:)
Takie jest moje zdanie :)
Pozdrawiam spod kołdry ze snoplem do zirmi ;p i życzę miłego dnia!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jestem nauczycielem i lekarz zabronił właśnie z powodu chorób i sytuacji że tak naprawdę nie możemy przyjmować nic z leków.
Ja nie chce poświęcać swojego zdrowia dla czyjegoś, nikt mi potem dziecka nie zwróci jak coś się stanie. Dużo chorób już przechodziłam, ale lekarz zwrócił uwagę na grypy żołądkowe gdzie można raz dwa się odwodnić, dodatkowo wszystkie choroby bakteryjne, opryszczki, zapalenia spojówek itd.
Ja nie żałuję....
 
Gdyby nie te wzdęcia to pewnie nie pomyslalabym żeby iść na to zwolnienie ...Ale teraz obawiam się że nie wytrzymam do połowy listopada ...wizytę żeby zobaczyć serducho mam dopiero w poniedziałek ale coraz częściej myślę żeby przełożyć na piątek bo się denerwuje...ze tak długo A ja nic nie widziałam ....Boże ja ja zazdroszczę wszystkim co już widziały a terminy mają dłuższe...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja widziałam tydzień temu i co z tego jak od sczoraj nie mam wzdęć i czuję się dużo lepiej i przez to się zastanawiam czy wszystko ok. Może to siemię lniane działało cuda i ruch a może powtórka. Nigdy nie będziemy pewne w pierwszym trymestrze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pijesz @promyczek_81 siemnie lniane tak jak dziewczyny wcześniej pisały? 1,5 łyżeczki zalać pół szklanki wrzątkiem i mieszać? Dobrze kojarzę? Jakby mi też pomogło to bym była przeszczesliwa !!!! Lecę dziś kupić ...po ilu dniach Ci przeszło? Daj mi nadzieję :-)

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry