reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witaj Wiera,
Podobne terminy mamy. Ja wizytę miałam 13.10 - był pęcherzyk i ciałko żółte. Następną wizyta dwa dni po Tobie 25.10 na podglądnięcie malucha i serducha także duże szanse że i u Ciebie będzie widać :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To myślisz że jak pójdę szybciej na wizytę to jeszcze nie zobaczę? Bo już nie mogę się doczekać i zastanawiałam się czy nie iść szybciej....robiłaś ostatnio Bhcg? Jaki miałaś wynik?
 
reklama
Aaacccchhh dziewczyny

Dzisiaj wyczekiwana wizyta , awaria prądu , brak usg , aż się poryczalam. Tak bardzo czekałam na ten dzień

Umówiłam się na 19 , do innego gina a teraz muszę przetrwać te 4 godziny


Czytam czytam i ciężko Was nadrobić
 
Byłam wczoraj u lekarza, nie widać pęcherzyka, lekarz mówi że albo zbyt wczesnie i jeszcze nie widac albo ciąża pozamacciczna :sad: Ostatnia miesiączka 05.09. Czy któraś z was miała podobnie?

Ja miałam podobnie. Niby pęcherzyk był ale mały, coś było w jajniku co lekarza niepokoiło i mówił, że podejrzenie ciążę pozamaciczna. Chodziłam na USG 3 dni pod rząd aż rozwiały się wątpliwości i u mnie co nie potwierdziła się. Głowa do góry, u Ciebie może też tak będzie.
 
Kurczę wczoraj wieczorem tu ostatnio zaglądałam a dziś już tyle do nadrobienia :-)

Ktoś pytał o wadę wzroku. Ja mam duża wadę wzroku na plusie i zanim jeszcze zaczęłam się starać z mężem o dziecko byłam u ginekologa zrobić badania czy to dobry moment na ciążę od medycznego punktu widzenia i zapytałam wtedy jak wygląda poród u osoby z tak dużą wada wzroku. Lekarz mi powiedział że nie ma nigdzie powiedziane ze jak masz.duża wadę wzroku to musisz rodzić cc. Na poród ma wpływ m.in. waga dziecka, szerokość bioder, ciśnienie w oku. Ja przed porodem na pewno będę chciała iść zmierzyć ciśnienie w oku bo wiem z w lewym przy ostatnim.badaniu miałam nieco za duże.

A u mnie dzisiaj w sumie dobrze, wczoraj wieczorem byliśmy na chwilę u mojej mamy a wracaliśmy do domu to zaczęło mnie mdlic, myślałam że się zaczną te nie mile objawy ale na szczęście udało się nawet szybko zasnąć i dziś bez mdłości. Nawet o dziwo jakiś problemów trawiennych nie mam ale apetyt dopisuje :-)

Kiedyś czytałam gdzieś ze facet też może mieć zachcianki jak jego kobieta w ciąży i wiecie co? Mój ostatnio ma ciągle zachcianki na słodkie. On to trochę tłumaczy,.ze to przez to że wieczorem po pracy piwka nie pije bo sam tak.postanowił ze solidarnie ze mną przez najbliższe miesiące nie będzie pic i dlatego go do slodkiego ciągnie :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możesz spróbować, ja miałam iść po dwóch tygodniach od 1 wizyty, ale że pani doktor wtedy nie ma, powiedziała że spokojnie mogę przyjść 2 dni wcześniej. Bety nie robiłam, dostałam tylko leki wspomagające malucha i czekamy

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam brać tylko kwas foliowy.. i wit D.
Ale ta lekarka taka nieciekawa. Dopiero w poniedziałek mam już u swojego lekarza.
 
U mnie to kwestia wcześniejszej straty i zabezpieczenia się. Do poniedziałku co prawda jeszcze trochę czasu ale dobrze że już coś łykasz, o witamach nie myślałaś czy czekasz na decyzję od swojej gin?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
kazała na razie nic nie brac, tylko dużo warzyw i owoców jeść bo tam są witaminy, a jak się skończą to coś wdroży....ale nie wiem jak się do tego odnieść. Już umówiłam się na wizytę w sobotę :D pójdę z mężem, czy zabieracie męża na takie usg dopochwowe? czy wezmiecie do gabinetu na usg przez powłoki brzuszne.
Zastanawiam się czy w sobotę będzie coś widać....aplikacja pokazuje mi dziś 7 tydzień, w sobotę będzie 6+4. Owulacje miałam 22.09
 
kazała na razie nic nie brac, tylko dużo warzyw i owoców jeść bo tam są witaminy, a jak się skończą to coś wdroży....ale nie wiem jak się do tego odnieść. Już umówiłam się na wizytę w sobotę :D pójdę z mężem, czy zabieracie męża na takie usg dopochwowe? czy wezmiecie do gabinetu na usg przez powłoki brzuszne.
Zastanawiam się czy w sobotę będzie coś widać....aplikacja pokazuje mi dziś 7 tydzień, w sobotę będzie 6+4. Owulacje miałam 22.09

Ja miałam owulacje 29 lub 30.09 I też w sobotę będzie 6+4.. więc jest szansa że coś zobaczysz bo w sumie dzieciatko Twoje jest starsze o cale 7 dni!
Sprawdzałaś betę?
Ja idę w czwartek bo jestem chora i chce skonsultować branie antybiotyku ale nie nastawiam sie, że coś tam zobacze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kazała na razie nic nie brac, tylko dużo warzyw i owoców jeść bo tam są witaminy, a jak się skończą to coś wdroży....ale nie wiem jak się do tego odnieść. Już umówiłam się na wizytę w sobotę :D pójdę z mężem, czy zabieracie męża na takie usg dopochwowe? czy wezmiecie do gabinetu na usg przez powłoki brzuszne.
Zastanawiam się czy w sobotę będzie coś widać....aplikacja pokazuje mi dziś 7 tydzień, w sobotę będzie 6+4. Owulacje miałam 22.09
Ja zabrałam męża na usg i uświadomiłam godzin by się nie zdziwił bo to będzie usg dopochwowe :-) widok jego zimnej twarzy gdy zobaczył małe serduszko mrugajace na monitorze - bezcenne, coś pięknego :-)
My byliśmy na usg w 6t2d to był 6 październik a owulacje miałam prawdopodobnie wg testow owulacujnuch bo śluzu nie widziałam bodajże 8 lub 9 września

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry