reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wyslalo mi się przez przypadek a jeszcze chciałam napisać że myślę że będzie widać serduszko :-) u mnie jutro zaczyna się 8 tydzień, jak ten czas szybko leci to już miesiąc jak wiem że będę mama :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam owulacje 29 lub 30.09 I też w sobotę będzie 6+4.. więc jest szansa że coś zobaczysz bo w sumie dzieciatko Twoje jest starsze o cale 7 dni!
Sprawdzałaś betę?
Ja idę w czwartek bo jestem chora i chce skonsultować branie antybiotyku ale nie nastawiam sie, że coś tam zobacze

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie wiem czy to wszystko jest dobrze liczone...08.10 miałam bete 493, a 13.10 miałam 4655.
Chciałabym już zobaczyc serduszko...
Ja zabrałam męża na usg i uświadomiłam godzin by się nie zdziwił bo to będzie usg dopochwowe :-) widok jego zimnej twarzy gdy zobaczył małe serduszko mrugajace na monitorze - bezcenne, coś pięknego :-)
My byliśmy na usg w 6t2d to był 6 październik a owulacje miałam prawdopodobnie wg testow owulacujnuch bo śluzu nie widziałam bodajże 8 lub 9 września

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
to może też mojego wezmę, ale się boję że tam padnie jak zobaczy gdzie tą aparaturą sprawdzają.
Od razu weszłaś z mężem, czy najpierw sama i zapytałaś o taką możliwość?
 
Byłam dziś wreszcie u lekarza po ogromnych perypetiach, całkiem innego ale po nieudanej pierwszej wizycie o czternastej musiałam stanąć na głowie żeby mieć dzisiaj te usg. Jest pęcherzyk jest ciałko żółte! Mąż był przy usg , Myślałem że trzeba będzie go reanimować, niech ciekawe co to będzie dalej. Dostałam duphaston dwa razy dziennie i od razu L 4
 
Byłam dziś wreszcie u lekarza po ogromnych perypetiach, całkiem innego ale po nieudanej pierwszej wizycie o czternastej musiałam stanąć na głowie żeby mieć dzisiaj te usg. Jest pęcherzyk jest ciałko żółte! Mąż był przy usg , Myślałem że trzeba będzie go reanimować, niech ciekawe co to będzie dalej. Dostałam duphaston dwa razy dziennie i od razu L 4
Mówił lekarz dlaczego masz brać te tabletki czy to tak profilaktycznie ?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie wiem czy to wszystko jest dobrze liczone...08.10 miałam bete 493, a 13.10 miałam 4655.
Chciałabym już zobaczyc serduszko...

to może też mojego wezmę, ale się boję że tam padnie jak zobaczy gdzie tą aparaturą sprawdzają.
Od razu weszłaś z mężem, czy najpierw sama i zapytałaś o taką możliwość?
Po nas wyszła pani doktor i w drodze do gabinetu mówiłam że chce wejść z mężem by był przy usg wiec od razu weszliśmy razem. Męża uprzedziłam dlaczego dopochwowe a nie przez powłoki brzuszne więc był przygotowany i nawet na mnie nie spojrzał tylko patrzył zahipnotyzowany ma monitor od samego początku :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po nas wyszła pani doktor i w drodze do gabinetu mówiłam że chce wejść z mężem by był przy usg wiec od razu weszliśmy razem. Męża uprzedziłam dlaczego dopochwowe a nie przez powłoki brzuszne więc był przygotowany i nawet na mnie nie spojrzał tylko patrzył zahipnotyzowany ma monitor od samego początku :-)
Jest malutki krwiaczek przy pecherZyku. Ale nie groźny. Raczej profilaktycznie , bo chyba dinozaury tak maja
Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam prenatal uno bo pamietalam ze dziewczyny tu polecamy ale później zobaczyłam że jest jeszcze prenatal duo i niestety nie wiem który był polecany ale jak już kupiłam uno to to biorę i kwas foliowy firmy solgar drogi ale podobno bardzo dobry taki mi zalecił mój ginekolog

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szłam na pierwszą wizytę w poprzedniej ciąży od razu z mężem. To był równo 7 tydzień to lekarka powiedziała, że najpierw sprawdzi przez powłoki brzuszne a jak nie będzie widać to zrobi dopochwowe. Ale było pięknie i wyraźnie widać przez brzuch ;) mąż był na każdej jednej wizycie ze mną i nawet dzielnie na glukozie ze mną siedział [emoji38] teraz na pierwszą wizytę znowu pójdziemy razem ale bedzie nam też towarzyszył synek bo nie mamy go z kim zostawić i zobaczy realnie dzidzie bo na razie mu tłumacze czemu nie mogę go nosić ale nie za bardzo rozumie o co chodzi

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) chwilę mnie nie było.. Czuję się jak bym się zdarzyła z tirem.. Mdłości, bekanie, zgaga, zmęczenie, senność, tkliwe piersi, itd itd... :) dziś robiłam betę i wynik 36 655, w czwartek kolejne usg, mam nadzieję zobaczyć maluszka, bo w tamtym tygodniu był tylko pęcherzyk :) muszę jeszcze sporo nadrobić, ale wyłapałam wiadomość o bliźniakach :) gratulacje!
Aaa... I chyba jest nas już więcej :)

1508265253-aaaaaa.png
 
reklama
Do góry