reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Wiem o czym mówisz. Ja mam właśnie ten problem, że nie mam zaufania do tutejszej opieki. Mimo, że podlegam teraz pod opiekę ginekologa a nie położnej to i tak zamierzam latać do tej polskiej ginekoloż ki. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ale daje mi trochę spokoju. Szkoda tylko, że jest tylko w weekendy, ale mogę do niej dzwonić jak mam jakieś wątpliwości.
Ja nawet gdybym chciała "wyskoczyć "do pl na 2-3dni do giną to mam ten sam problem z lotniskiem co z ginem.najblizsze 70 km.nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować taka sytuację i się do niej przyzwyczaić.poki co czuje się dobrze i na większe dolegliwości nie narzekam a koleżanka która tu urodziła 2 dzieci mnie pociesza że nie jest tal zle

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny realne podejscie jak ma byc dobrze to bedzie super nawet jak w taxi urodzicie a jak ma byc cos nie tak to nawet prywatna klinika nie zdziala cudu by poród miał byc lżejszy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak to jest z położną? Jestem świeżakiem w tym temacie i myślałam, że w trakcie ciąży chodzi się tylko do ginekologa a dopiero po urodzeniu dziecka położna przychodzi do domu.
 
Dziewczyny nie obrazicie się na mnie ale zawsze mnie zastanawia jedno. Ludzie wyjeżdżając za granicę powinni raczej akceptować politke danego kraju bo w końcu chcą tam żyć. Ale na każdym kroku szukają wszystkiego co polskie. Polskiego lekarza rodzinnego ginekologa czy innych specjalistów po mechaników fryzjerów i innych rzeczy. To co za sens miał wyjazd? U mnie do 12 tygodnia ciąża nie jest uznawana ze pewno i nawet jak coś się zacznie dziać to oni nic z tym nie robią. I nie jadę do pl na wizytę czy nie szukam polskiego ginekologa który teraz mnie przyjmie. Faktycznie czas się dluzy di pierwszej wizyty ale taka kolej rzeczy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja slyszalam kiedyś o kobiecie która zaufala klinice poród bez bólu. Wanna woda piłeczki itp. Fajnie bylo do puki nie zaczną się poród a zwłaszcza skurcze i wytrzymać nie mogła. Zaczęła żądać znieczulenia ale anestezjologia nie mieli bo przecież bez bólu naturalne . koniec końców zadała przetransportowania do szpitala ale poród byl w 3 fazie i rodziła bez znieczulenia. Moral z tego taki nie ma co cudowac jak bedzie dobrze to bedzie. A jak zaczniemy wymyślać to trzeba liczyć się z konsekwencjami

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wizytę 23.10, mam nadzieję że zobaczę już serduszko....
cały czas się zastanawiam czy nie iść wcześniej bo nie mogę już wytrzymać!
aplikacja pokazuje mi że jestem w 7 tygodniu ale jakoś mi sie to nie zgadza...
 
A jak to jest z położną? Jestem świeżakiem w tym temacie i myślałam, że w trakcie ciąży chodzi się tylko do ginekologa a dopiero po urodzeniu dziecka położna przychodzi do domu.
Ja korzystalam z jej uslug jak ju urodzilam no i w dzien porodu zapytac czy wody plodowe moga odejść bez skurczów. Ale niektóre pytaja o wszytko o bol piersi brzucha ruchy itp. Kwestia uznania

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie obrazicie się na mnie ale zawsze mnie zastanawia jedno. Ludzie wyjeżdżając za granicę powinni raczej akceptować politke danego kraju bo w końcu chcą tam żyć. Ale na każdym kroku szukają wszystkiego co polskie. Polskiego lekarza rodzinnego ginekologa czy innych specjalistów po mechaników fryzjerów i innych rzeczy. To co za sens miał wyjazd? U mnie do 12 tygodnia ciąża nie jest uznawana ze pewno i nawet jak coś się zacznie dziać to oni nic z tym nie robią. I nie jadę do pl na wizytę czy nie szukam polskiego ginekologa który teraz mnie przyjmie. Faktycznie czas się dluzy di pierwszej wizyty ale taka kolej rzeczy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam się absolutnie nie obrażam.nie szukam polskiego gina i jak napisałam akceptuję brytyjski system opieki nad ciężarną (trochę ż braku wyboru )Ale nie panikuje. Skoro rodzi się tu tysiące dzieci i tysiące kobiet zachodzi w ciążę i wszystko działa to musi być w tym jakiś sens i lekarze wiedzą co robią. Nie mam problemu z akceptacją tego co jest dla nas inne , dziwne bo nie do tego jesteśmy przyzwyczajeni.jak to mówią " jeśli wlazles między wrony musisz krakac jak i one"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@agakomo ja tak ogólnie na pisałam moje spostrzeżenie bo zaczęłyscie pisać o polskich ginach i lataniu na wizyty.. tutaj się już na oglądałam jak ludzie mieszkają w Belgii a szukają wszystkiego co Polskie a ja się pytam to po co tu przyjechałes skoro szukasz polskich specjalistów pracy z Polakami no masakra

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry