reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nastraszyly Cię tymi porodami to ja Cię troszkę uspokoje.moj pierwszy porod 3 H a drugi 1,5. Aż strach pomyśleć co będzie teraz.30 min i po wszystkim.. także nic się nie stresuj.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie
Moja siostra 1wsze dziecko 4h
Drugie o 8 ja wzięło o 10 już Kuba na świecie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Każdy poród na pewno jest inny więc nie ma co się jeszcze stresować tym bo przecież przed nami 8 cudownych miesięcy :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny:happy2: Jestem mamą cudownej, mega energicznej 15 miesięcznej Natalki (byłam na grupie lipiec 2016) a teraz najprawdopodobniej w czerwcu zostanę drugi raz mamą. W czwartek zrobiłam test i pojawiły się wyraźne 2 kreseczki. Ciąża niespodziewana, ale cieszymy się- jednak mam też bardzo duże obawy czy dam rade w ciąży, a później z dwójeczką, tym bardziej że to niespełna 2 lata różnicy będzie między dzieciaczkami, w dodatku mieszkam na 4 piętrze :unsure: Jak na razie nie odwiedziłam lekarza, jutro dzwonie i się umawiam.
 
Witajcie nowe mamusie;)

Just&yna jeśli nie ma wskazań do CC to lepiej jej unikać, bo poród sn jest lepszy dla dziecka, bardziej naturalny...

Pozazdrościć ekspertowych porodów;)
Choc moja 2ga faza trwała tylko 45min i te parte bóle toto był pikuś;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj anulka :-) na pewno dasz sobie radę, przecież my kobietyjestesmy sline i zawsze dajemy radę. Tutaj bodajże nawet pisała mamuska u której różnica wieku między dzieciaczkami będzie 10miesięcy :-) (albo gdzieś indziej to przeczytałam, już nie pamiętam bo dużo czytam różne fora I inne artykuły ale udzielam się tylko tu)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja od 3 dni na targach... obłęd. A jutro znów normalnie do pracy. W środę pierwsza wizyta u lekarza. Oby było serduszko...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I kolejne strony do nadrabiania ;)
Ja rodziłam SN, poszło szybko, bolało bardzo ALE w momencie jak położyli mo Stasia na brzuchu to mogłabym góry przenosić :D I 10 minut później pytałam Małżonka kiedy będzie kolejne dziecko - więc zdecydowanie dramatu nie było ;) Za chiny bez jednoznacznych wskazań medycznych do cc nie wyraziłabym na nie zgody.
A co do facebooka to ja odpadam bo świadomie nie mam konta i nie planuję mieć ;)
 
Dziewczyny możemy tajne forum tu założyć i nikt prócz nas nie będzie widział co piszemy...


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry