reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Mecenasowa27 nie nie miałam żadnych badań tam zrobionych

@Olasec nadal boli ale już mniej niż wczoraj jakoś da się żyć. Do termoforu nie daje gorącej wody tylko ciepła po prostu żeby poczuć jedynie delikatne przyjemne ciepło bo bez tego bym na pewno nie przeżyła tego bólu lepiej to działa niż przeciwbolowe

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, No nie ma szans nadążyć za Wami .. [emoji23] ogarniam dwie prace i życie rodzinne (duuuuuza rodzina) i choć czytam czesc wpisy nie nadążam odpisywać. Ponawiam prośbę o utworzenie grupy na FB - sama bym ja utworzyła tylko nie bardzo wiem jak [emoji6] Mamusie - która ma termin na polowe czerwca? Taki termin mi wychodzi z wyliczeń ale do gina idę w pt.. choć nie wiem czy nie dziś na pogotowie bo w śluzie mam czasem takie niteczki krwi [emoji21][emoji17] a jak Wy się czujecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@waniliowe.love mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy -trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki

Dziewczyny co do Waszych przeżyć z poprzednimi porodami to faktycznie trochę mnie Świeżynkę w tej kwestii nastraszyłyścieale mam nadzieję, że u mnie jednak będzie cc...muszę pogadać o tym z moim lekarzem.
@sonisia ja do grupy na fb nie dołączę bo wstyd się przyznać ale nie mam konta. A co do objawów to okropne wzdęcia, tkliwość piersi, duże ilości białego śluzu (bez plamień - chodzę i obsesyjnie sprawdzam ), pobolewanie w podbrzuszu, z apetytem u mnie tak średnio jem małe porcyjki co 2-3h bardziej na siłę bo jeździ mi inaczej w brzuchu i zaczyna mnie mdlić. Rano jak wstaję to myślę tylko o drożdżówce
 
@Just&yna zawsze potem możesz zrobić takie konto fikcyjne nie dla reszty ludzi a tylko dla grupy. Grupę by się zrobiło tajna i wtedy nikt poza nami jej nie znajdzie. Mamy taką grupę z mami z pazdziernikowek 2015. ;) i tam się super pisze możesz wrzucić zdjęcie swoje czy maleństwa i tylko dane osoby widzą ale to wiadomo lepiej po trochę dłuższym czasie jak lepiej się poznamy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Just&yna zawsze potem możesz zrobić takie konto fikcyjne nie dla reszty ludzi a tylko dla grupy. Grupę by się zrobiło tajna i wtedy nikt poza nami jej nie znajdzie. Mamy taką grupę z mami z pazdziernikowek 2015. ;) i tam się super pisze możesz wrzucić zdjęcie swoje czy maleństwa i tylko dane osoby widzą ale to wiadomo lepiej po trochę dłuższym czasie jak lepiej się poznamy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry pomysł ale można poczekać np do drugiego trymestru kiedy już ryzyko największe będzie za nami :-)?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 myśmy gdzieś w połowie ciąży zrobiły wątek zamknięty na babyboom a pod koniec ciąż zalozylysmy wątek na fb i wtedy wiadomo wzięło się te dziewczyny które udzielały się systematycznie a nie napisały tylko 2 czy 3 wpisy i to wszystko. Jakby nie było na fb juz będziemy ujawniać się prywatnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I to jest dobre rozwiązanie by brać dziewczyny która dużo się udzielają bo jednak tutaj jesteśmy w sumie anonimowe A na fb zdecydowanie mniej,no chyba że ma się konto fikcyjne ale chyba też nie o to chodzi by zakładać konto fikcyjne mając swoje prawdziwe

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@waniliowe.love mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy -trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki

Dziewczyny co do Waszych przeżyć z poprzednimi porodami to faktycznie trochę mnie Świeżynkę w tej kwestii nastraszyłyścieale mam nadzieję, że u mnie jednak będzie cc...muszę pogadać o tym z moim lekarzem.
@sonisia ja do grupy na fb nie dołączę bo wstyd się przyznać ale nie mam konta. A co do objawów to okropne wzdęcia, tkliwość piersi, duże ilości białego śluzu (bez plamień - chodzę i obsesyjnie sprawdzam ), pobolewanie w podbrzuszu, z apetytem u mnie tak średnio jem małe porcyjki co 2-3h bardziej na siłę bo jeździ mi inaczej w brzuchu i zaczyna mnie mdlić. Rano jak wstaję to myślę tylko o drożdżówce
Nastraszyly Cię tymi porodami to ja Cię troszkę uspokoje.moj pierwszy porod 3 H a drugi 1,5. Aż strach pomyśleć co będzie teraz.30 min i po wszystkim.. także nic się nie stresuj.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@waniliowe.love mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy -trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki

Dziewczyny co do Waszych przeżyć z poprzednimi porodami to faktycznie trochę mnie Świeżynkę w tej kwestii nastraszyłyścieale mam nadzieję, że u mnie jednak będzie cc...muszę pogadać o tym z moim lekarzem.
@sonisia ja do grupy na fb nie dołączę bo wstyd się przyznać ale nie mam konta. A co do objawów to okropne wzdęcia, tkliwość piersi, duże ilości białego śluzu (bez plamień - chodzę i obsesyjnie sprawdzam ), pobolewanie w podbrzuszu, z apetytem u mnie tak średnio jem małe porcyjki co 2-3h bardziej na siłę bo jeździ mi inaczej w brzuchu i zaczyna mnie mdlić. Rano jak wstaję to myślę tylko o drożdżówce
Dlatego tego nie czytaj :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry