reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny dzisiaj dzień dziecka utraconego ;((

,, Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka, do Dziecka swojego!"

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze będą w naszych sercach :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@promyczek_81 no to mnie z tymi wzdęciami pocieszyłaś :( już po tych 3 tygodniach pomału się do nich przyzwyczajam ale w ciąż mam nadzieję że miną po 12 tygodniu..
Ja całą sobotę i niedzielę odpoczywałam jedynie spacer zaliczylam ale co namarudziłam podczas niego...A od jutra dwa dni w pracy...Jutro to chociaż pośpie bo na 11 ale we wtorek cały dzień stania Masakra ...

Sent from my HUAWEI P7 mini using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja codziennie stoję praktycznie non stop w jednym miejscu przez 8h no cóż ale taka praca. Czasami jak jest możliwość by usiąść to pracuje na siedząco.
Kiedyś ciężko było w kościele wystac 1h a teraz już od 4 lat taka praca stojąca przez 8h.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie że tak nas coraz więcej! Tym co nie były jeszcze u ginekologa nie zazdroszczę, ale ten super moment wzruszenia jeszcze przed Wami! :) Jeszcze ze dwa tygodnie i pojawi się wątek lipcówek! A my już takie najmłodsze stażem nie będziemy :D

Jeju, ja też mam masakryczne wzdęcia! Jeden raz to aż nie za bardzo byłam w stanie siedzieć, bo dosłownie bolał brzuch - no a na stojąco to wyglądałam jak w 6 miesiącu ciąży ze Stasiem... Czyli rzeczywiście każda ciąża jest inna (odkrywcze) ;)

Na razie najbardziej zaskakuje mnie ten mój pęd do jedzenia! Te 8 lat temu to poza żurkiem który mogłam jeść i jeść to musiałam się zmuszać do wszystkiego innego, tak bardzo nie miałam ochoty jeść - a teraz nawet surówka warzywna z fetą - za którą nie przepadam - była dla mnie objawieniem ;) Na czym spocznie mój wzrok to mam ochotę zjeść! Cud że rodzice nie podejrzwają u mnie ciąży, bo dziś dałam popis! Rano kromka z masłem i serem, potem Zmiksowane truskawki ze śmietaną - i tu zobaczyłam domowe grzyby marynowane i zjadłam cały słoik ;) Na raz. Siedziałam przy bananach to zjadłam dwa i taką piękną gruszkę. Potem kotleta z sałatką warzywną. Duszonki. Znów gruszkę. A wszystko popijałam rosołem :D
 
@Mecenasowa27 widzę że mamy podobne prace...Ja często pracuję ponad 12 h najgorsze są teraz takie dwa dni pod rząd...niby stanie a męczy

Sent from my HUAWEI P7 mini using Forum BabyBoom mobile app
12 H stania i do tego w ciąży to nic fajnego.ja dziś "pobiegalam"6 godz i nogi mi napuchly jak u słonia.butow nie mogłam założyć.wspolczuje.jakiegos stołka nie możesz się domagać?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie że tak nas coraz więcej! Tym co nie były jeszcze u ginekologa nie zazdroszczę, ale ten super moment wzruszenia jeszcze przed Wami! :) Jeszcze ze dwa tygodnie i pojawi się wątek lipcówek! A my już takie najmłodsze stażem nie będziemy :D

Jeju, ja też mam masakryczne wzdęcia! Jeden raz to aż nie za bardzo byłam w stanie siedzieć, bo dosłownie bolał brzuch - no a na stojąco to wyglądałam jak w 6 miesiącu ciąży ze Stasiem... Czyli rzeczywiście każda ciąża jest inna (odkrywcze) ;)

Na razie najbardziej zaskakuje mnie ten mój pęd do jedzenia! Te 8 lat temu to poza żurkiem który mogłam jeść i jeść to musiałam się zmuszać do wszystkiego innego, tak bardzo nie miałam ochoty jeść - a teraz nawet surówka warzywna z fetą - za którą nie przepadam - była dla mnie objawieniem ;) Na czym spocznie mój wzrok to mam ochotę zjeść! Cud że rodzice nie podejrzwają u mnie ciąży, bo dziś dałam popis! Rano kromka z masłem i serem, potem Zmiksowane truskawki ze śmietaną - i tu zobaczyłam domowe grzyby marynowane i zjadłam cały słoik ;) Na raz. Siedziałam przy bananach to zjadłam dwa i taką piękną gruszkę. Potem kotleta z sałatką warzywną. Duszonki. Znów gruszkę. A wszystko popijałam rosołem :D[/QUOTE
Pozazdrościć apetytu ja to chyba bym się zagazowała po tym wszystkim
 
reklama
Ja mogę jeść wszystko co kiszone lub jest warzywem. Pochłaniam pomidory, brokuły, marchew, surówki wszelkie [emoji1]
Reszta średnio. Najgorzej jest ze słodkim. Nie jadam ogólnie ale np. Gumy bez cukru ze slodzikiem są dla mnie aktualnie niezjadliwe[emoji1]

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Do góry