reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny :) również chętnie do Was dołączę. Sama zwariuję. W czerwcu poroniłam samoistnie całkowicie bez zabiegu łyżeczowania. Był to tydzień 5+ tak określili lekarze, a wg ostatniej miesiączki 8. Nie widziałam serduszka na usg dr powiedziała, że to 5 tydzień i jest za wcześnie (wg moich wyliczeń był 7 i do tej pory nie potrafię tego liczyć). 28 sierpnia miałam okres a 29 września zrobiłam test, a nawet dwa - wynik pozytywny. Nie ukrywam, że bardzo się boję i nie chcę kolejny raz przeżywać trudnych chwil. Kiedy powinnam wg Was pójść na pierwsze usg? Może są tu doświadczone kalkulatorki? ;) bardzo liczę na wsparcie, długo naszukałam się aktywnego forum :-/
Ja tez 28 @ cykl co 28 dni czyli do zaplodnienia doszło 9-13 wrzesień dziś 5tci 5 d
Gratuluje :)
 
reklama
Ja dzisiaj byłam i według ostatniej @ to 6t2d a według usg 6t1d i serduszko widzieliśmy :-) ale każda ciąża jest inna

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje ze wszystko dobrze u nas tez u ❤️❤️<3 widać we wt kolejna wizyta i pewnie resztę badań.
Plamienia ustępują tak ze spokojniejsza jestem
 
Matko kochana! Zastanawiam się czy ogarnę tu wszystko! ;)

Co do mnie to jest to moja trzecia ciąża. Obecnie 4+1. Wiec samiutki początek.
Pierwsza córka jest z 2011 r a druga z 2013.
Dzieci rodzę zawsze przed ustalonym terminem! Pierwszy poród zakończony w 35 tc, drugi w 37. Jest tendencja wzrostowa wiec może teraz jakoś dotrzymam do 38 tc.
No i dwa cc za mną i szykuje się trzecia.
Są jakieś mamuśki po cc?
 
Hej dziewczyny ! Po 48 godz beta z 70 wzrosła do 276. Czyli prawidłowo. Ale przed chwila śluz miałam taki bladoróżowy i w większej ilości .. [emoji17][emoji20] czy możliwe ze od 9 rano coś się zatrzymało..? I śluz taki się pojawił? Spanikowałam .. a miałam jutro oznajmić nowinę przyszłemu tatusiowi ... ☹️[emoji853][emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry