reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Lawinka ja we wtorek przed pracą zrobiłam test był pozytywny, w pracy zrobiłam sobie betę, w środę miałam nockę i w czwartek rano koleżanka znów mi krew na betę pobrała.. Teraz idę w niedzielę na dzień, żeby nie zaburzać grafiku bo koleżanka która zemną miała mieć dzień ma opiekę a inna kt miala mieć noc ma L4... W ostatnim czasie nie miałam dużo nocek, ani dyżurów, więc luz..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lawinka dr idealna nie jest,dużo pacjentek na nią narzeka, potrafi być oschła i w służbowym tonie mówić. Ale ja nie mam większych zastrzeżeń, jestem ,dania że zawsze,e można ją zmienić...
Przyjmuje na NFZ i to bez terminów, przychodzisz danego dnia i się rejestrujesz,co jest na duży plus...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lawinka po prostu w szpitalu mamy laboratorium kt przyjmuje prywatnie badania...
Za betę zapłaciłam 17zl i TSH też 17zl

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tutaj rez tak jest, żee przyjmuje tego samego dnia, tylko na kogo trafisz na tego bec, a chyba powinnyśmy same decydować kto ma prowadzić naszą ciążę :(

racja, najlepiej było by tak, ale lekarz który prowadził moją pierwszą ciążę przyjmuje już tylko prywatnie :(
Chciałam umówić sie do niego przynajmniej na pierwsze wizyty, to położna zaproponowała mi termin na ...... tadam: 28 listopada! 13 T, to już chyba sporo za późno, i teraz muszę szukać innego lekarza, a szkoda :(
 
reklama
Do góry