reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Aga! A ja przejedzona. Wpierdzielam jak głupia. Kurde. Az mi nie dobrze. Pokaral mnie ten zdrowy obiad 2minuty do wyjścia a ja na kibelku
 
reklama
Widzę, że nie tylko u mnie rozkręciły się już na dobre mdłości... dziś 5tydz+3dni i mam wrażenie że caly czas jest tylko gorzej. Jak czytam o Waszych pysznych obiadach to mi się coś robi wróciłam z pracy, 2h drzemki i tak leżę jak warzywo. Chyba mężowi prędko obiadu nie ugotuje. Oby tylko nie bylo wymiotów...
 
Dziewczyny czy tylko ja się tak zle czuje? Cały dzień gnije w łóżku. Co się rusze to coś boli ciągnie kluje... Masakra jeszcze do tego mdłości. Ja nie wiem jak można nie wiedzieć że jest się w ciazy. Mój brzuch ciągle daje znaki nawet na chwilę nie można zapomniec. DObrze że cały dzień pada to nie muszę iść z mala na spacer.
.
 
Ostatnia edycja:
Byłam dzisiaj u lekarza i potwierdził ciążę, dziś u mnie 5 tydz. 2 dzień. Na razie brak jakichkolwiek objawów tylko trochę piersi bolą ( w poprzednich ciążach było podobnie) i odczuwam lekkie pobolewania pod brzuszka. Na usg umówiłam się a 19 będzie to już 7t4d więc powinno być już dobrze widać serduszko tylko jak ja te dwa tygodnie wytrzymam w niepewności czy wszystko ok. Jest wśród nas mamusia po 30 czy tylko ja taka starowinka?
 
Byłam dzisiaj u lekarza i potwierdził ciążę, dziś u mnie 5 tydz. 2 dzień. Na razie brak jakichkolwiek objawów tylko trochę piersi bolą ( w poprzednich ciążach było podobnie) i odczuwam lekkie pobolewania pod brzuszka. Na usg umówiłam się a 19 będzie to już 7t4d więc powinno być już dobrze widać serduszko tylko jak ja te dwa tygodnie wytrzymam w niepewności czy wszystko ok. Jest wśród nas mamusia po 30 czy tylko ja taka starowinka?
 
Ostatnia edycja:
Byłam dzisiaj u lekarza i potwierdził ciążę, dziś u mnie 5 tydz. 2 dzień. Na razie brak jakichkolwiek objawów tylko trochę piersi bolą ( w poprzednich ciążach było podobnie) i odczuwam lekkie pobolewania pod brzuszka. Na usg umówiłam się a 19 będzie to już 7t4d więc powinno być już dobrze widać serduszko tylko jak ja te dwa tygodnie wytrzymam w niepewności czy wszystko ok. Jest wśród nas mamusia po 30 czy tylko ja taka starowinka?
Nie, nie jesteś sama ;)
Gratulacje udanej wizyty :)
 
Byłam dzisiaj u lekarza i potwierdził ciążę, dziś u mnie 5 tydz. 2 dzień. Na razie brak jakichkolwiek objawów tylko trochę piersi bolą ( w poprzednich ciążach było podobnie) i odczuwam lekkie pobolewania pod brzuszka. Na usg umówiłam się a 19 będzie to już 7t4d więc powinno być już dobrze widać serduszko tylko jak ja te dwa tygodnie wytrzymam w niepewności czy wszystko ok. Jest wśród nas mamusia po 30 czy tylko ja taka starowinka?
Nie jesteś sama po 30. Ja właśnie dzień przed 35 urodzinami dowiedziałam się o ciąży [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bass ja też po 30tce. 32 lata skończyłam w styczniu. Teraz macierzyństwo po 30tce jest normą.

@my_rainbow_baby ja bym nie wytrzymała do 10 tygodnia. Poza tym ja od początku muszę mieć leki i zastrzyki więc musiałam być wcześnie u lekarza.

Ale jestem dziś wypluta. Masakra. Mdłości męczą, senność też.
 
Ostatnia edycja:
Do góry