reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To i ja się podpinam jako mama po trzydziestce (33) :)
A różnica wieku między dzieciakami to będzie 8,5 roku - powoli staramy się Stasia nastawiać na to, że fajnie byłoby mieć rodzeństwo, na 100% Jemu pierwszemu chcemy powiedzieć, dlatego tym bardziej czekamy z informowaniem rodziny do 12 tygodnia, żeby zminimalizować ryzyko rozczarowania gdyby (tfu tfu!) coś poszło nie tak jak chcemy...
 
reklama
I jeszcze kontynuując temat jedzenia: naszła mnie dziś ogromna ochota na żurek - koniecznie musiałam go zrobić :D Tę zachciankę znam doskonale, bo w ciąży ze Stasiem ochotę na żurek miałam non stop ;) chyba więc będzie chłopak.
 
Widze, ze wizytujecie juz dziewczyny. Ja w najblizszym czasie nie wybieram sie do lekarza, we wczesniejszych ciazach biegalam co kilka dni a bo pecherzyk za maly, a bo serduszka jeszcze nie widac. Teraz pojde dopiero w 10tc wtedy od razu zrobia mi test genetyczny z krwi. W PL wystepuje np pod nazwa NIFTY. Wykluczymy mam nadzieje trisomie wszelakie i poznamy płeć dziecka.
gdzie mieszkasz? I jak to możliwe? Jak to się robi co to i czy w uk zrobia mi to na badaniach pierwszych?
 
Witam się i nieśmiało dołączam do Was.
Termin mam wstępnie na 8.06. Termin @ 1.09 z tym że miałam 3 dni przerwy od poprzedniej miesiączki... Owu ok 15.09.
@ miałam dostać 29.09,brzuch mnie pobolewał kilka dni tak słabo jak na miesiączkę.
Jestem lutowa mamą 2015, miałam być marcową 2018,ale w 7tc zaczęłam plamić, trafiłam do szpitala i okazało się że pęcherzyk za mały jak na tc, potem zaczęłam mocniej krwawić...;(( Na szczęście obyło się bez zabiegu..
Dziś przed pracą zrobiłam test i wyszły mocne 2 kreski, błyskawicznie..A w pracy pobralam sobie krew na betę i wynik 791,2 w czwartek chce go powtórzyć...
W 1szej ciąży wogole bety nie oznaczałam, a w 2giej wyszła mi niska na początku, a potem w szpitalu spadała, dlatego teraz chce ją kontrolować.
Nie staraliśmy się teraz, w sensie myślałam że za wcześnie, więc stwierdziliśmy że jak ma być to będzie...
Na urlopie byliśmy we wrześniu w górach i chyba "trafiliśmy" w dni płodne.. W każdym bądź razie, zmiana klimatu i rozluźnienie chyba pomogly;)
Choć mam obawy czy wszystko będzie dobrze.



Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

To będziemy miały ten sam termin z miesiączki. Ja tez 1. Wrzesnia i moesiaczka 28-29
 
Melduje się i ja:) 2 cykl starań po poronieniu, poprzedni termin na listopad. Dzis 30 dzień cyklu i... jest:)
1507091351-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
gdzie mieszkasz? I jak to możliwe? Jak to się robi co to i czy w uk zrobia mi to na badaniach pierwszych?

Najbardziej popularny test NIFTY to test Harmony. W pl kosztuje od 1500 do 3tys zł. W uk od 350 do 900£ w zależności gdzie mieszkasz. I gdzie znajdziesz klinikę. Nhs tego nie refunduje. Pobierają Ci krew w 9tc i na jej podstawie (dna) są w stanie określić czy dziecko będzie zdrowe. A także jakiej płci będzie. Mamaginekolog opisywała na swoim blogu kiedyś dokładnie te testy. My również się nad nim zastanawiamy. U nas w klinice kosztuje £350 i na wynik czeka się 3-4 dni robocze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry