reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzięki Olasec ze zechciałas sie wypowiedzieć. To miłe ze chociaż Ty jedna :)
Tak myśle i myśle i chyba wymyśliłam. Mam cykle regularne 34dni. Ciąża powinna byc zatem młodsza o około tydzien niz by liczyć normalnie. Wiec powinno byc chyba Ok.
Ja o swoim pecherzyku już pisałam [emoji4] też się zastanawiałam czy jest ok. 5t1d było 5.6 mm.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie pytałas lekarza czy dobrze że tyle mm ma?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział że jest za szybko żeby mi dokładnie co do dnia liczył. Ale że jest ok i mam przyjść za tydzień [emoji4] Pomimo tego byłam trochę niespokojna. Ostatnio też mi mówili zrobi że może później owulacja a tak naprawdę od samego początku ciąża nie rozwijała się dobrze.
Teraz znalazłam jakieś opracowanie w necie i tak było napisane że 5td1 pęcherzyk powinien mieć 5mm a 5t2d 6mm. Mój pośrednio więc uznałam że dobrze i jestem spokojna [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też co chwilę czytam różne tematy dotyczące ciąży itd ale staram się do nich nie podchodzić też tak zupełnie na pewniaka bo nieraz w necie piszą bzdury ale wiadomo że i tak będziemy to czytać dla własnego komfortu psychicznego. Ja np wyczytałam.ze serduszko widać już zazwyczaj w 6t2d a wtedy idę właśnie do gin więc pójdę z nadzieją że będzie coś widać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie, mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do czerwca.
U mnie dieta pełną parą, cukrzyca się rozgosciła na dobre. Po posiłkach jakoś ogarniam ale wyniki na czczo fatalne.
O ciąży mężowi nie mówiłam w jakiś wyjatkowy sposób za każdym razem natychmiast wyskakiwałam z testem, tym razem nawet go obudziłam z pytamiem co widzi, bo myślałam, że mam zwidy
@sjokolade w poprzedniej ciąży lekarz mi od razu powiedział na pierwszej wizycie, że nie jest dobrze, ze mamy 50%szans. Myślę, że jeżeli nic nie poeiedział to znaczy, że jest ok.
 
Hejo. Mi dziś właśnie wskoczyl 5tc i dziś jakoś mnie brzuch pobolewa a teraz to brzuch i lędźwia .. miała któraś tak?:dry:
 
Mnie brzuch okresowo boli, czasem pobolewa, ciągnie - a w lędźwiach to już od 2 tygodni boli, jak bym miała zakwasy... Taki urok ;)
No tak mnie zawsze boli podczas pierwszego dnia miesiączki...
w ciazy po iv nic mnie nie bolało jedynie piersi a tu cycki brzuch ledzwia czasem zemdli... wiec sama nie wien czy dobrze czy złe :hmm::happy2::-) :)
 
reklama
Do góry