reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzięki Olasec ze zechciałas sie wypowiedzieć. To miłe ze chociaż Ty jedna :)
Tak myśle i myśle i chyba wymyśliłam. Mam cykle regularne 34dni. Ciąża powinna byc zatem młodsza o około tydzien niz by liczyć normalnie. Wiec powinno byc chyba Ok.
Ja o swoim pecherzyku już pisałam [emoji4] też się zastanawiałam czy jest ok. 5t1d było 5.6 mm.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie pytałas lekarza czy dobrze że tyle mm ma?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział że jest za szybko żeby mi dokładnie co do dnia liczył. Ale że jest ok i mam przyjść za tydzień [emoji4] Pomimo tego byłam trochę niespokojna. Ostatnio też mi mówili zrobi że może później owulacja a tak naprawdę od samego początku ciąża nie rozwijała się dobrze.
Teraz znalazłam jakieś opracowanie w necie i tak było napisane że 5td1 pęcherzyk powinien mieć 5mm a 5t2d 6mm. Mój pośrednio więc uznałam że dobrze i jestem spokojna [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też co chwilę czytam różne tematy dotyczące ciąży itd ale staram się do nich nie podchodzić też tak zupełnie na pewniaka bo nieraz w necie piszą bzdury ale wiadomo że i tak będziemy to czytać dla własnego komfortu psychicznego. Ja np wyczytałam.ze serduszko widać już zazwyczaj w 6t2d a wtedy idę właśnie do gin więc pójdę z nadzieją że będzie coś widać :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie, mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do czerwca.
U mnie dieta pełną parą, cukrzyca się rozgosciła na dobre. Po posiłkach jakoś ogarniam ale wyniki na czczo fatalne.
O ciąży mężowi nie mówiłam w jakiś wyjatkowy sposób za każdym razem natychmiast wyskakiwałam z testem, tym razem nawet go obudziłam z pytamiem co widzi, bo myślałam, że mam zwidy
@sjokolade w poprzedniej ciąży lekarz mi od razu powiedział na pierwszej wizycie, że nie jest dobrze, ze mamy 50%szans. Myślę, że jeżeli nic nie poeiedział to znaczy, że jest ok.
 
Hejo. Mi dziś właśnie wskoczyl 5tc i dziś jakoś mnie brzuch pobolewa a teraz to brzuch i lędźwia .. miała któraś tak?:dry:
 
Mnie brzuch okresowo boli, czasem pobolewa, ciągnie - a w lędźwiach to już od 2 tygodni boli, jak bym miała zakwasy... Taki urok ;)
No tak mnie zawsze boli podczas pierwszego dnia miesiączki...
w ciazy po iv nic mnie nie bolało jedynie piersi a tu cycki brzuch ledzwia czasem zemdli... wiec sama nie wien czy dobrze czy złe :hmm::happy2::-) :)
 
reklama
Do góry