reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie dziś 5t2d i tez brzuch boli okresowo. Aż dziwne. Bo wcześniej tylko przy zagnieżdżeniu miałam ten ból. Ale miałam dziś niezłego stresa wiec podejrzewam ze kropkowi się to nie spodobało i daje mi to do zrozumienia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamusie, mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do czerwca.
U mnie dieta pełną parą, cukrzyca się rozgosciła na dobre. Po posiłkach jakoś ogarniam ale wyniki na czczo fatalne.
O ciąży mężowi nie mówiłam w jakiś wyjatkowy sposób za każdym razem natychmiast wyskakiwałam z testem, tym razem nawet go obudziłam z pytamiem co widzi, bo myślałam, że mam zwidy
@sjokolade w poprzedniej ciąży lekarz mi od razu powiedział na pierwszej wizycie, że nie jest dobrze, ze mamy 50%szans. Myślę, że jeżeli nic nie poeiedział to znaczy, że jest ok.
Do mnie właśnie dziś doszedł glukometr, więc od dziś też zaczynam się pilnować ;) W sumie narazie będę tylko mierzyć poziomy i starać się jeść dużo małych posiłków, a zobaczymy jak to rozwinie się w miarę upływu czasu :)
 
Do mnie właśnie dziś doszedł glukometr, więc od dziś też zaczynam się pilnować ;) W sumie narazie będę tylko mierzyć poziomy i starać się jeść dużo małych posiłków, a zobaczymy jak to rozwinie się w miarę upływu czasu :)
Życzę żeby jednak się nie rozwinęło, masakra przetrwać tak 9mcy. Chociaż będę walczyć o dietę, jakby weszła insulina to czeka mnie poród 80km od domu.
 
Życzę żeby jednak się nie rozwinęło, masakra przetrwać tak 9mcy. Chociaż będę walczyć o dietę, jakby weszła insulina to czeka mnie poród 80km od domu.
U mnie problem z cukrem w ciąży (przynajmniej pierwszej, a jak wiadomo każda jest inna ;)) polega na tym, że mam tendencję do hipoglikemii reaktywnej - czyli w sumie praktycznie nie obawiam się za wysokich cukrów (raczej nie miewałam) a obawiam się za niskich. Zobaczymy jak tym razem :D
 
Witam nowe mamusie!

Ja nie mam mdłości. Mnie okropnie wysypało, siusiak co chwilę i mam okropne wzdęcia.. czyli tak samo jak w poprzedniej ciąży..

Czytam Was i mam wrażenie, że nic nie wiem o tej ciąży.. brakuje mi czasu żeby przeżyć na tak jak pierwsza..

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki Olasec ze zechciałas sie wypowiedzieć. To miłe ze chociaż Ty jedna :)
Tak myśle i myśle i chyba wymyśliłam. Mam cykle regularne 34dni. Ciąża powinna byc zatem młodsza o około tydzien niz by liczyć normalnie. Wiec powinno byc chyba Ok.

może jeszcze nie wszystkie były u gina i nie wiedzą :) jak ja :)
 
Do góry