reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja już po polowkowym. Maluszek zdrowiutki. Pięknie rośnie. Obecnie ma 504 g. Moje usg trwało 50 min. Lobuziak nie chciał się obrócić i twarzy pokazać ale wreszcie się udało. Mam piękne zdjęcie i płytę :-)
Pieknie [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
I u nas wszystko dobrze :)
Będzie Tosia, waży 400 g i ma 18 cm :)
Endokrynolog mi namieszał, powiedział że wcale niepotrzebny ten erytrox, że ft4 na poziomie 8,4 wynika z tego że za mało jodu przyjmuje i z fizjologii ciąży.
Dostałam jod i erytrox mam brać, bo zaprzestanie by bardziej zaszkodziło teraz :(
 
No jakby to były polskie warzywa to nie musiałabym aż tyle nawrzucać [emoji16] tak czy inaczej, jak rosół to na bogato, wyszedł pyszny, bardzo esencjonalny, nie lubię wody (cwaniakuję, bo to już DRUGI w moim zyciu rosół który smakuje jak rosół[emoji23])

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahaha [emoji23]

Mam nadzieję że ja też kiedyś pocwaniakuję [emoji16] Ale myślę że to będzie w bardzo odległej przyszłości [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko, zjadłam na noc serniczek czekoladowy (przepis z Kwestii Smaku) i tak mi słodko, że aż mi niedobrze... Nie dopychajcie się na noc!
;)
 
Ale super jest druga. Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest. Ale to się z tyłu wózka pod rączką przyczepia?

Bo tak się zastanawiam czy to nie jest za długie? Czy będzie wygodne czy nie będę musiała się wyciągać i wpół zgięta iść? Ciekawe dlaczego od 2 roku życia.

Miałaś coś takiego albo widziałaś?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Prowadziłam wózek z taką dostawką (nie krzesełko) u znajomych przy wózku jedo fyn i było spoko. Nie da się tylko rączki od wózka wtedy zgiąć żeby była niżej bo dziecko wtedy stoi między gondola a rączka od wózka. Jak się nie używa to składa się ta podstawkę i albo do koszyka wchodzi jak u moich znajomych albo jest tak oparta o koszyk jeśli jest zamykany. Poogladaj sobie filmiki na YouTube. Dla mnie to super sprawa i na pewno się zaopatrze w taką dostawke.
 
Dziewczyny, to mój pierwszy post wózkowy bo nie mam ZIELONEGO pojęcia w tym temacie. Tak się składa że moi teściowie kupują nam wózek w Polsce, więc będę go brała niejako w ciemno. Zaproponowali mi maxi cosi quinny moodd (mam się zdecydować czy ten a jak nie to sama mam wybrać inny[emoji21]) przejżałam Wasze posty i pisałyście o maxi cosi ale tylko o fotelikach. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi wózkami? Ja jak próbuje coś czytać to od razu się zniechęcam bo nie mam pojęcia o niczym zupełnie [emoji19]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiera, inka_inka89, kinga.1990., super, że wszystko dobrze :D
Jejku kiedy to zlecialo, że te nasze maluszki już mają po 0,5kg :o
Dopiero co miały kilka mm :o
Zaraz kurcze będziemy pisały o torbach do szpitala i porodach ;):D
 
Ewa.se, ja niewiele słyszałam o wózkach maxi Cosi. Kiedyś w sklepie oglądałam i nie przypadł mi do gustu (tak samo jak X-lander). Jak dla mnie te wózki mają małą gondole i są ogólnie mniejsze od innych, a ceny mają kosmiczne.
Wygląd mają ładny i może są funkcjonalne ale ja nie używałam i nikt z moich znajomych też nie mial, więc w sumie nie mogę nic mądrego powiedziec na ich temat.
Każdemu zależy na czymś innym :) jak masz możliwość to zobacz na żywo taki wozeczek, przejedź się, poogladaj i wtedy zdecydujesz.
 
reklama
Do góry