reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A mi się z obiadem upiekło [emoji16]

Mąż wrócił 2h wcześniej i nie miałam szans nic mu zrobić. Zadowolił się zupą i smażoną kiełbasą [emoji23]

A my z synkiem objadamy się plackami z kasza manną, twarogiem i borówkami [emoji38]
Bałam się że mu nie posmakują, bo np gardzi omletem z bananem albo jabłkiem i cynamonem. [emoji44] Ale za to ogórki kiszone czy sos czosnkowy zje w każdej ilości [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś zupa ratunkowa, rosół. Jak to nie pomoże, to już nic [emoji26]
1517232454-1c9a344c62ca33db-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Matko ile Ty warzyw nawrzucałaś. Mój to wygląda jak jakaś marna imitacja rosołu [emoji28] Ale jest lepszy od poprzednich. Także może powoli powoli i coś z tego będzie [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :) ja mam termn na 4.07.2018
z USG na 28.06 a moim największym marzeniem jest donisic do poczatku czerwca,
Jestem teraz w 17+5 a moja szyjka przez ostatnie dwa tyg skrocila się z 3 cm na 2,4 w przyszly poponiedziałe mam miec zalozony pessar :/ dodam ze w domku mam synka który w marcu konczy 3 latka, i w pierwsz ciąży też mialam zalozony pessar od 19 tyg (szyjka 2,5) urodzilam w 36 tyg nie dalo się zatrzymać skurczy pomimo fenetrolu (funkcjonowalam w miare nirmalnie)
Mam do Was pytanie czy któraś boryka się z podobnym problemem co ja?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Matko ile Ty warzyw nawrzucałaś. Mój to wygląda jak jakaś marna imitacja rosołu [emoji28] Ale jest lepszy od poprzednich. Także może powoli powoli i coś z tego będzie [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No jakby to były polskie warzywa to nie musiałabym aż tyle nawrzucać [emoji16] tak czy inaczej, jak rosół to na bogato, wyszedł pyszny, bardzo esencjonalny, nie lubię wody (cwaniakuję, bo to już DRUGI w moim zyciu rosół który smakuje jak rosół[emoji23])

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry