reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A coś w stylu "sali zagadek", jeśli chcesz oryginalnie.. [emoji4]


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
To na zasadzie zamykania w pokoju i trzeba rozwiązać zagadki żeby z niego wyjść? To właśnie ten escape room, ja bywałam tylko w taki horroro-kryminalnych gdzie można było się wystraszyc, a to nie bardzo. Ale są takie przygodowe w ewentualnosci coś takiego wchodziłoby w grę

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To na zasadzie zamykania w pokoju i trzeba rozwiązać zagadki żeby z niego wyjść? To właśnie ten escape room, ja bywałam tylko w taki horroro-kryminalnych gdzie można było się wystraszyc, a to nie bardzo. Ale są takie przygodowe w ewentualnosci coś takiego wchodziłoby w grę

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie o takie nie straszne, gdzie rozwiązujesz zadania mi chodzi..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa dziewczyny dzisiaj w Lidlu widziałam te chusty bawełniane do noszenia dzieci, kt były też jakoś w grudniu i w mig się rozeszły..
Nie wiem czy znowu są, czy pozwozili z innych Lidlow, te co się nie sprzedały..
Były też te koszulki do karmienia na ramiączkach..
Jutro z rana jadę pobrać krew, na krzywą cukrowa między innymi to potem wejdę i kupię..
Są tak jak wtedy za 60 czy 70 zł, jakościowo super, dziewczyny które noszą nałogowo testowały i opinie ma pozytywne, za tą cenę to jak za darmo..
Szału w kolorach nie mam bo albo niebieska, albo beżowa w paski..
Ja mam jedną porządną z wełną i lnem, ale chcę jutro ta kupić, bo na lato i po domu będzie idealna..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie w temacie chust skoro został poruszony - co o nich sądzicie? KikaRika poleca, ale słyszałam na ich temat również niepochebne opinie. Osobiście nigdy nie miałam z nimi styczności, spodziewamy się pierwszego maluszka [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak piszecie o tym kurczeniu się macicy i jestem przekonana że tego nie odczuwałam ;) Mega mocno bolały mnie szwy na szyjce i nacięciu, więc może dlatego nie odczuwałam tego obkurczania się macicy :) Takie coś za coś ;)
 
Właśnie w temacie chust skoro został poruszony - co o nich sądzicie? KikaRika poleca, ale słyszałam na ich temat również niepochebne opinie. Osobiście nigdy nie miałam z nimi styczności, spodziewamy się pierwszego maluszka [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również jeszcze nie miałam doczynienia z chusta. Ale moj brat i jego żona bardzo ssobie chwalili, ich synek praktycznie nie był wozony w gondoli tylko w chuscie, bo obie ręce wolne, ciągle blisko, i bardzo mi polecają.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z ruchami maleństwa? Czujecie codziennie czy np macie takie zastoje, że cały dzień nic a na drugi dzień coś tam czuć albo szaleje jak gdyby nigdy nic ;)
Bo ja np we wtorek i środę czułam bardzo mocne kopniaki nawet i cały dzień, nieważne czy leżałam czy siedziałam a od wczoraj właściwie nic, nie zależy to od zjedzenia czegoś ani nic. Od kiedy te ruchy powinny być takie regularne?
Tak myślałam że może jest tak ułożony, że kopie mnie nie w brzuch a od strony pleców i dlatego nie czuć?

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli :-) :)

Ja mam codziennie już konkretne kopniaki i rozpychanie ale u mnie to już 23 tydzień. Od 30 tygodnia o ile dobrze pamiętam to ruchy powinny być regularne.

@ZUZA.80 wyobraź sobie, że mój synek codziennie wstaje o 5 i nie ma zmiłuj tylko trzeba wstać z nim. Masakra. Na palcach 1 ręki policzę ile razy spał do 7 a na dwóch rękach ile razy do 6. Dodam ,że ma 2 lata i 4 mce. Chodzi spać między 20-20:30.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam codziennie już konkretne kopniaki i rozpychanie ale u mnie to już 23 tydzień. Od 30 tygodnia o ile dobrze pamiętam to ruchy powinny być regularne.

@ZUZA.80 wyobraź sobie, że mój synek codziennie wstaje o 5 i nie ma zmiłuj tylko trzeba wstać z nim. Masakra. Na palcach 1 ręki policzę ile razy spał do 7 a na dwóch rękach ile razy do 6. Dodam ,że ma 2 lata i 4 mce. Chodzi spać między 20-20:30.
mój jest 2 miesiące młodszy od Twojego :) i nigdy nie był dzieckiem śpiącym dłużej niż do 7-8 ... regularne wstawanie o 5 też przerabialiśmy kilka miesięcy temu, niestety, więc znam ten ból :(. u nas ostatnio padł cały system spania, bo on nie zawsze już chce spać w dzień, a jak nie śpi to muszę go wieczorem położyć ok. 7, no i wtedy właśnie śpi do 5... a jak wstanie o 5, to śpi w dzień po 2,5-3 godziny (odsypia) i potem wieczorem buszuje do 22.... od kilku tygodni nie możemy znaleźć nowego rytmu :( a Twój synek śpi jeszcze w dzień?
 
Ostatnia edycja:
Mój 6 lutego będzie miał 2 lata i 4 miesiące. W dzień nie śpi od ponad pół roku... Ale odkąd przestal spać w dzień to wieczorem o godzinie 20 zasypia w 10 min max i śpi do 8-9 czasem i do 10.
Jak spał w dzień to chodził spać 21-22 i zasypianie trwało minimum 40min... i wstawal max o 6.30 Ja już byłam psychicznie wykończona tym... A teraz cud miód malina

Ja dzisiaj będąc u teściowej zapomniałam,że ona ma straszne spady bo ona ma kawalerke na poddaszu . Jak walnelam w belkę tak mi się słabo zrobiło a guza mam ogromnego....

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mój jest 2 miesiące młodszy od Twojego :) i nigdy nie był dzieckiem śpiącym dłużej niż do 7-8 ... regularne wstawanie o 5 też przerabialiśmy kilka miesięcy temu, niestety, więc znam ten ból :(. u nas ostatnio padł cały system spania, bo on nie zawsze już chce spać w dzień, a jak nie śpi to muszę go wieczorem położyć ok. 7, no i wtedy właśnie śpi do 5... a jak wstanie o 5, to śpi w dzień po 2,5-3 godziny (odsypia) i potem wieczorem buszuje do 22.... od kilku tygodni nie możemy znaleźć nowego rytmu :( a Twój synek śpi jeszcze w dzień?

Tak śpi jeszcze około 2 godzin. U nas nie ma znaczenia czy idzie spać o 18 bo tak też się zdarza czy o 21 to i tak wstaje o 4:40-5:15. On od małego zawsze źle spał. Do tej pory budzi się w nocy i potrafi czasem 2 godziny nie spać.
 
Do góry