reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Czasami chyba nie warto czytać co piszą w Internecie bo można tylko niepotrzebnie się denerwować , najlepsza wiedzę ma twój lekarz ale niestety trzeba trochę poczekać na wizytę. Każda z nas czeka na nią z niecierpliwością by zobaczyć swoje małe serduszko :-)
U mnie już 7t3d a w 9 tygodniu idę zrobić badania które mi zalecił lekarz i później z wynikami na konsultacje, mam nadzieję że zrobi mi wtedy też usg i będę mogła zobaczyć nasze maleństwo :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czasami chyba nie warto czytać co piszą w Internecie bo można tylko niepotrzebnie się denerwować , najlepsza wiedzę ma twój lekarz ale niestety trzeba trochę poczekać na wizytę. Każda z nas czeka na nią z niecierpliwością by zobaczyć swoje małe serduszko :-)
U mnie już 7t3d a w 9 tygodniu idę zrobić badania które mi zalecił lekarz i później z wynikami na konsultacje, mam nadzieję że zrobi mi wtedy też usg i będę mogła zobaczyć nasze maleństwo :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
zgadza się w 100%. dlatego nie czytam "internetow" cieszę się swoim odmiennym stanem i wierzę że wszystko będzie dobrze i za 8 m-cy przywitamy nasze kochane zdrowe maleństwo:) zamartwianie się i niepotrzebny stres nic dobrego nie przyniesie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A macie jakieś objawy oprócz apetytu ? Ja nawet tego specjalnie nie mam , cycki bez zmian , kompletnie nic ....
W pierwszej ciazy spałam z miska pod łóżkiem bo poranki były tragiczne , cycki urosły mi od tazu ze 2 rozmiary i bolały jak diabli. W zasadzie pierwsza ciaZe przeżyłam na lodach i herbatnikach
 
Dzięki dziewczyny
A wiec daje uszy do góry !
W pierwszej ciazy nawet nie wiedziałam co to beta , teraz zrobiłam bo się naczytałam internetow.
Ja w pierwszej ciazy slyszalam o becie ale nie latalam jej mierZyć test mi wystarczyl a pozniej usg i serduszko ;) a co do neta jak cos cZytasz to z pewna doza rozumku i dystansu bo jak zacznies w to wierzyć to w 20 tc bedziesz myśleć ze rodzisz;) i najwazniejsze dla mlodych MAM nie ogladajcie filmow typu porodowka i innych seriali z porodow bo tylko sie przestraszycie. Na bierzecie do głowy i później stres. A prawda jest taka ja jako matka i ciężarówka powiem wiem ze nie pamietam jak bolalo nie pamietam sily skurczy. Po tym jak juz dostalam mala do rak zapomnialam o wszytskim;)
A macie jakieś objawy oprócz apetytu ? Ja nawet tego specjalnie nie mam , cycki bez zmian , kompletnie nic ....
W pierwszej ciazy spałam z miska pod łóżkiem bo poranki były tragiczne , cycki urosły mi od tazu ze 2 rozmiary i bolały jak diabli. W zasadzie pierwsza ciaZe przeżyłam na lodach i herbatnikach
U mnie ból piersi i powiekszenie znaczne apetyt w normie senność racEj też ale suszy mnie jak bym kaca miała stąd do oazy na pustyni ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my idziemy za chwilę do rodziców moich na obiad a raczej kolację i właśnie dziś im powiemy o ciąży :-)
Każda ciąża jest podobno inna i w jednej dziewczyny mają mega objawy a w drugiej nie więc nie ma się czym.sugerować. Ja póki ci praktycznie też bez objawów. Jedynie powiększone delikatnie piersi i wrażliwe na dotyk, problemy trawienne, też w sumie więcej piję i dziś jakoś częściej do toalety zaczęłam chodzić . Mdłości? Raz mnie zemdlilo dwa tygodnie temu i dalej cisza :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szczęście puki co zero objawów. Mam nadzieje ze będzie tak dalej. W pierwszej ciąży piersi mi się rozszalaly ze z rozmiaru 75B weszłam na 80G... co ja się dobrych biustonoszy wtedy na szukałam. Teraz ze względu na problemy z piersiami moge nosić jedynie sportowe wiec się nie martwię ze skali mi braknie [emoji23]

@TamiSu w sumie ja w pierwszej ciąży naogladalam się sporo dziwnych filmów z porodowkami w roli głównej ale jak już na nią jechałam z pełnym luzem ;)
I ja jestem tą jedną z nielicznych która pamięta swój poród jakby to było wczoraj łącznie z bólem ale poród do lekkich nie należał ale mimo to nie boje się kolejnego bo przecież każdy prod jest inny ;)

Internetów tez kompletnie nie czytam. Chodź jak coś mi wpadnie ciekawego to czasem przeczytam ale nie biorę wszystkiego do siebie,jakby nie było w internecie prawie każdy objaw to nowotwór [emoji23]

A co do bety to jak w pierwszej tak i w tej ciąży nie robie. Zrobiłam test wyszedł pozytywny to jest radość a potem podglądanie i serduszko [emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, podczytuję Was od tygodnia i w końcu zebrałam się, żeby napisać, choć jeszcze nie mam odwagi cieszyć się ciążą.
Termin mam na 6 czerwca, w domu dwóch synków 10 i 12 lat (ja z dinozaurów ;-). Dwa lata temu i rok temu poroniłam w 11 i 8 tygodniu, więc teraz w stresie jestem, choć wszystko na razie wygląda dobrze. Zaklinałam się, że tym razem nie będę biegała na betę, a do lekarza pójdę dopiero najwcześniej w 8 tygodniu, żeby oszczędzić sobie rozterek czy jest pęcherzyk, zarodek, czy bije serce... Ostatecznie musiałam jednak iść już teraz, wczoraj na usg widać było prawidłowych rozmiarów zarodek i bijące serduszko, trochę odetchnęłam :-) Dostałam mnóstwo leków i zlecenie na dużo badań, czuję się średnio - mdłości, senność, zmęczenie, ale jest dobrze :-)
 
Cześć, podczytuję Was od tygodnia i w końcu zebrałam się, żeby napisać, choć jeszcze nie mam odwagi cieszyć się ciążą.
Termin mam na 6 czerwca, w domu dwóch synków 10 i 12 lat (ja z dinozaurów ;-). Dwa lata temu i rok temu poroniłam w 11 i 8 tygodniu, więc teraz w stresie jestem, choć wszystko na razie wygląda dobrze. Zaklinałam się, że tym razem nie będę biegała na betę, a do lekarza pójdę dopiero najwcześniej w 8 tygodniu, żeby oszczędzić sobie rozterek czy jest pęcherzyk, zarodek, czy bije serce... Ostatecznie musiałam jednak iść już teraz, wczoraj na usg widać było prawidłowych rozmiarów zarodek i bijące serduszko, trochę odetchnęłam :-) Dostałam mnóstwo leków i zlecenie na dużo badań, czuję się średnio - mdłości, senność, zmęczenie, ale jest dobrze :-)
Głowa do góry na stres meliska lub dobra czekolada ;) i zostań z Nami do czerwca ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny z racji pracy i rozdabiajacych dzieciaków trochę mi się zaległości porobiło od forum ale dzielnie czytam.
Witam i gratuluję nowym mamuśka.
Trochę dopadło mnie objawy, od piątku mdłości w sumie przez cały dzień a nasilajace się wieczorem mam nadzieję że mi szybko przejdzie i jeszcze dziś straszny ból miednicy nie mogę chodzić ani stać ni siedzieć z lezeniem też kiepsko i strasznie męczą mnie gazy może macie jakieś sposoby na poprawę trawienia i pozbycie się gazów bo zwarjuje.
 
Do góry