reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny jak was czytam to mysle tylko jedno. Te bety wam tylko w glowach mieszaja. Ja nie robilam ani razu jej. Test pozytywny to sie ciesze i czekam na wizyte. Nie robcie jej. Bo same widzicie jak was to stresuje.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O, widzę że jednotorowo myślimy z tym "uszy do góry" ;)

A tak swoją drogą to przed chwilą zjadłam najlepszy gulasz w moim życiu - no o dziwo od tych 3-4 tygodni wszystko co zjem to jest "najlepsze w moim życiu" ;) A teraz znów jestem głodna - na szczęście w sklepiku były takie fajne nie do końca dojrzałe banany :D Więc zaraz znów zabieram się za jedzenie ;)

A z anegdotek: wczoraj po południu na 15 minut się położyłam. Małżonek wchodzi do sypialni i patrząc na mnie mówi: a czemu ty na brzuchu leżysz? Trochę się zdziwiłam o co chodzi, co wyartykuowałam - na co On: ale czy to bezpieczne? Chciałabyś, żeby to na tobie ktoś tak leżał? ;)
 
No to chyba też sobie druga odpuszczę - a ta pierwsza to chociaż wskaźnik na którym etapie jestem bo cykle bardzo nieregularne.. I teraz pytanie - ż taka beta z dzisiaj rana kiedy do ginekologa? Żeby nie pójść za wcześnie?
Wynik 81.71?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to chyba też sobie druga odpuszczę - a ta pierwsza to chociaż wskaźnik na którym etapie jestem bo cykle bardzo nieregularne.. I teraz pytanie - ż taka beta z dzisiaj rana kiedy do ginekologa? Żeby nie pójść za wcześnie?
Wynik 81.71?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze mówisz. Zreszta dobry ginekolog nie przyjmie cie wcześniej niz 6 tydzien bo nic nie zobacz po prostu

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zadzwonilam do swojej gin i powiedziałam że. Ostatnia om byla09.09.2016 i dzownilam w srode a ona do mnie ze nie wczesniej niz za 2 tygodnie czyli ok 25.10. Ostatecznie 18.10 ide do niej.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny
A wiec daje uszy do góry !
W pierwszej ciazy nawet nie wiedziałam co to beta , teraz zrobiłam bo się naczytałam internetow.
 
reklama
O, widzę że jednotorowo myślimy z tym "uszy do góry" ;)

A tak swoją drogą to przed chwilą zjadłam najlepszy gulasz w moim życiu - no o dziwo od tych 3-4 tygodni wszystko co zjem to jest "najlepsze w moim życiu" ;) A teraz znów jestem głodna - na szczęście w sklepiku były takie fajne nie do końca dojrzałe banany :D Więc zaraz znów zabieram się za jedzenie ;)

A z anegdotek: wczoraj po południu na 15 minut się położyłam. Małżonek wchodzi do sypialni i patrząc na mnie mówi: a czemu ty na brzuchu leżysz? Trochę się zdziwiłam o co chodzi, co wyartykuowałam - na co On: ale czy to bezpieczne? Chciałabyś, żeby to na tobie ktoś tak leżał? ;)
No nawet na to nie zwróciłam uwagę ale mi też wszystko jakoś bardziej smakuje i wszystko jest takie pyszne. chociaż jakiegoś mega apetytu nie mam tylko wszystko takie dobre jest [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry