reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No wlasnie to nie sa kulki gejszy tylko taku balonik, którego obwód można powiększać z ćwiczenia na ćwiczenie i nalezy go mięśniami wypchac.
Slyszala któraś o tym ? A moze korzystała?

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja słyszałam w 1szsj ciąży, ale nie korzystałam. Nie znam też za bardzo opinii z 1szej ręki.
 
reklama
To niedobrze jeśli boli, mówiłaś o tym lekarzowi?

9ewnqqmzi7le71mi.png
Tak, sprawdzil, podotykał i jak sprawdzał to dało się odczuć ból, powiedział, że to zrosty. Ostrzegał mnie, żebym sie nie wystraszyła, że będą mi dokuczać całą ciążę. Jak mi to tłumaczył, zrosty tak samo rozciągają się jak macica, brzuch..
Obserwacja i kontrola u lekarza tyle nam zostało :)
 
Tak, sprawdzil, podotykał i jak sprawdzał to dało się odczuć ból, powiedział, że to zrosty. Ostrzegał mnie, żebym sie nie wystraszyła, że będą mi dokuczać całą ciążę. Jak mi to tłumaczył, zrosty tak samo rozciągają się jak macica, brzuch..
Obserwacja i kontrola u lekarza tyle nam zostało :)
Dlatego drugą ciążę kończymy też cesarką, ze względu na osłabiony mięsień macicy i liczne zrosty. Oczywiście mogę próbować naturalnie, ale lekarz mi odradza.
Za tydzień muszę podpytać kiedy będziemy planować cesarkę, w którym tygodniu ciąży, bo mój mąż musi urlop już mieć wypisany, żeby zaklepać sobie.
 
@ZUZA.80 Ja kupiłam biustonosz w La Vantil, mam akurat model EMILIA FULL, zapłaciłam 100 zł na wyprzedaży. Też miałam ten problem, ze w tych sztywniejszych było mi niewygodnie, a ten jest z takiej mięciutkiej gąbeczki, która dobrze dopasowuje się do ciała. W ogóle to mój pierwszy biustonosz z pełnymi miskami, do tej pory nosiłam half-cupy, ale jestem bardzo zadowolona, nigdzie się nie wrzyna i dobrze podtrzymuje.
Ja najbardziej lubię biustonosze półusztywniane tzw semi soft...





Arica tyle czekałaś i nikt nie raczył się zainteresować po co czekasz? Skandal [emoji35] Ja bym następnym razem zrobiła takie larmo z tego powodu, żeby przyjęli mnie w 1szej kolejności..
 
Dlatego drugą ciążę kończymy też cesarką, ze względu na osłabiony mięsień macicy i liczne zrosty. Oczywiście mogę próbować naturalnie, ale lekarz mi odradza.
Za tydzień muszę podpytać kiedy będziemy planować cesarkę, w którym tygodniu ciąży, bo mój mąż musi urlop już mieć wypisany, żeby zaklepać sobie.
No mało kt szpital preferuje poród sn po CC, raczej przyjmuje się że po jednym cc jest kolejne. Choć w niektórych szpitalach dają taką szansę.
Ale skoro mało który dr się na to decyduje to musi być coś na rzeczy..
 
Dziewczyny podziwiam Te, które rodzą przez cc. Ja się tego tak panicznie boję :o nie mogłabym nawet dopuścić do siebie takiej myśli.

Co do libido w pierwszej ciąży miałam nie możliwie duże przy karmieniu piersią wcale się to nie zmieniło jedynie synek miał wyczucie jak coś tam zaczynaliśmy to musiałam biec do tego małego ssaka [emoji23]
Ja nie byłam nacinana jedynie po pekalam trochę ale synek był bardzo szeroki w barkach i lekarka pomagała mi z vacum. Gdyby nie to może bym nie pekla. Moja gin z szyciem zrobiła dobra robotę nie odczuwalam żadnej różnicy ż przed porodu a po :) także u każdego inaczej

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja boję się i sn i cc bo nie jestem niczego świadoma bo.pierwsza ciąża. :-)

Jestem w kolejce na wizytę. Tak jak myślałam poślizg standardowo już 2h40min więc wygląda na to że śmiechem żartem ale wejdę o 21 :/ dobry specjalista z tego lekarza ale baba w rejestracji nie ogarnia pacjentek i zapisuje każda co 20 minut a lekarz na jedną Panią poświęca od 30-40min i stąd takie poslizgi :/ ostatnio mój rekord czekania właśnie wyniósł 2h40 ciekawe czy dzisiaj nie pobije kolejnego
 
Ja boję się i sn i cc bo nie jestem niczego świadoma bo.pierwsza ciąża. :-)

Jestem w kolejce na wizytę. Tak jak myślałam poślizg standardowo już 2h40min więc wygląda na to że śmiechem żartem ale wejdę o 21 :/ dobry specjalista z tego lekarza ale baba w rejestracji nie ogarnia pacjentek i zapisuje każda co 20 minut a lekarz na jedną Panią poświęca od 30-40min i stąd takie poslizgi :/ ostatnio mój rekord czekania właśnie wyniósł 2h40 ciekawe czy dzisiaj nie pobije kolejnego

Też mam obawy przed tym i przed tym... Boję się też pierwszych tygodni z bejbikiem, boję się karmienia piersią, kąpieli, spacerów i w ogóle wszystkiego co będzie na poczatku....
Okropnie z tym czekaniem masz, co za kobita tam zapisuje, skoro wie ile trwają wizyty po co tak ciężarne na takie długie czekanie narażać...
Jak teraz dłużej posiedzę, to tak mnie rwie w dole pleców, może to tak rwa kulszowa nie wiem ciągnie jak cholera.... Dziś jeszcze myłam podłogi to teraz ledwo z łóżka wstaje....

Dziś o 20 Harry Potter na tvn ja będę oglądać ;););) Bejbikowi powinno się spodobać też :D
 
Dla mnie tez to jest niedorzeczne żeby tak zapisywać pacjentki no ale tak U niego było zawsze. Rzadko kiedy zdarza się dzień by miał opóźnienia tylko pół godziny więc niestety musze uzbroić się w cierpliwość
 
reklama
ja przez takie kolejki i czekanie po 2 h na wizytę z wielkim bólem zrezygnowałam z mojej poprzedniej gin. super lekarka i babka, ale przyjmuje tylko raz w tygodniu i dopasowanie terminów to był koszmar
 
Do góry