reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Też mam obawy przed tym i przed tym... Boję się też pierwszych tygodni z bejbikiem, boję się karmienia piersią, kąpieli, spacerów i w ogóle wszystkiego co będzie na poczatku....
Okropnie z tym czekaniem masz, co za kobita tam zapisuje, skoro wie ile trwają wizyty po co tak ciężarne na takie długie czekanie narażać...
Jak teraz dłużej posiedzę, to tak mnie rwie w dole pleców, może to tak rwa kulszowa nie wiem ciągnie jak cholera.... Dziś jeszcze myłam podłogi to teraz ledwo z łóżka wstaje....

Dziś o 20 Harry Potter na tvn ja będę oglądać ;););) Bejbikowi powinno się spodobać też :D
Ja z synkiem też czekam na Harrego :)
 
reklama
No mało kt szpital preferuje poród sn po CC, raczej przyjmuje się że po jednym cc jest kolejne. Choć w niektórych szpitalach dają taką szansę.
Ale skoro mało który dr się na to decyduje to musi być coś na rzeczy..

Ryzyko jest. Chociaż moja kumpela po pierwszym cc, po dwóch latach urodziła sn i teraz kolejne też bardzo chce urodzić sn.
Ja się też boję cesarki, bo ja już wiem jak to wygląda. Boję się znowu cewnika, tego że może mi się zrobić niedobrze jak przy pierwszej cesarce na stole, tego bólu jak puszcza znieczulenie i pierwszego podniesienia się z łóżka. Wiem, że czerwiec to będzie dla mnie mega stres (skoro już przeżywam) muszę się nastawić jakoś inaczej, bo strach mnie nie opuszcza.
Dzisiaj mnie w nocy męczyly same koszmary. Śniło mi sie, że moje dziecko urodziło się z wagą 1kg i byłam zła na lekarzy po co juz zrobili mi cc, przecież to male dziecko.
 
Ja boję się i sn i cc bo nie jestem niczego świadoma bo.pierwsza ciąża. :-)

Jestem w kolejce na wizytę. Tak jak myślałam poślizg standardowo już 2h40min więc wygląda na to że śmiechem żartem ale wejdę o 21 :/ dobry specjalista z tego lekarza ale baba w rejestracji nie ogarnia pacjentek i zapisuje każda co 20 minut a lekarz na jedną Panią poświęca od 30-40min i stąd takie poslizgi :/ ostatnio mój rekord czekania właśnie wyniósł 2h40 ciekawe czy dzisiaj nie pobije kolejnego
Ja bym na Twoim miejscu majac takie doświadczenia jeździła tam na godzinę później conajmniej:D

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dziewczyny, błagam polećcie coś na przeziębienie :frown: katar, ból głowy i gardła mnie dopadł. Rosół się już gotuje, czosnek i cebula w pogotowiu, cytrusy jako naturalna wit.c też czekają no i profilaktycznie czekoladę też zeżarłam, ale o dziwo nie pomogła :zawstydzona/y::D

Też czekam na Harrego :)
 
Dziewczyny, błagam polećcie coś na przeziębienie :frown: katar, ból głowy i gardła mnie dopadł. Rosół się już gotuje, czosnek i cebula w pogotowiu, cytrusy jako naturalna wit.c też czekają no i profilaktycznie czekoladę też zeżarłam, ale o dziwo nie pomogła :zawstydzona/y::D

Też czekam na Harrego :)
Myślę że ten skład czosnek cebula cytrusy rosolek Harry i czekolada razem pomogą [emoji2]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, błagam polećcie coś na przeziębienie :frown: katar, ból głowy i gardła mnie dopadł. Rosół się już gotuje, czosnek i cebula w pogotowiu, cytrusy jako naturalna wit.c też czekają no i profilaktycznie czekoladę też zeżarłam, ale o dziwo nie pomogła :zawstydzona/y::D

Też czekam na Harrego :)

Też się leczę. Piję Pre;nalen, miód, cytryna. Do gardła psikam tantum verde, można też argentin. Wczoraj wysmarowałam się przed snem maścią rozgrzewającą i dzisiaj mi lepiej. Głównie szyję, czoło, skronie i okolice płuc. Leciały mi łzy przez posmarowanie czoła, ale dzisiaj mi znacznie lepiej :)
 
Też mam obawy przed tym i przed tym... Boję się też pierwszych tygodni z bejbikiem, boję się karmienia piersią, kąpieli, spacerów i w ogóle wszystkiego co będzie na poczatku....
Okropnie z tym czekaniem masz, co za kobita tam zapisuje, skoro wie ile trwają wizyty po co tak ciężarne na takie długie czekanie narażać...
Jak teraz dłużej posiedzę, to tak mnie rwie w dole pleców, może to tak rwa kulszowa nie wiem ciągnie jak cholera.... Dziś jeszcze myłam podłogi to teraz ledwo z łóżka wstaje....

Dziś o 20 Harry Potter na tvn ja będę oglądać ;););) Bejbikowi powinno się spodobać też :D
mój starszy syn miał jakieś 1,5 roku temu taką fazę na Pottera, że miałam obejrzane wszystkie filmy i przeczytane wszystkie książki (niektóre po kilka razy) :D do dziś mam jeszcze lekki przesyt, no chyba że leci Zakon Feniksa to może się skuszę :p
 
reklama
Mam takie filmy serię jak Harry władca pierścieni i hobbit które mogę oglądać naprawdę że dwa trzy razy w roku po kolei [emoji6]

A co na te bóle pleców w dolnej części kość ogniwa czy to rwa kulszowa nie wiem sama... Czy coś może temu ulżyć? Smarować amolem mozna?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry