reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mój maluch właśnie się wierci standardowo trochę poniżej pępka ale czuję ruchy głównie bardziej z prawej strony chociaż czasami też z lewej ale jest duży chłopiec więc może dlatego na całym podbrzuszu czuje :-) fantastyczne uczucie :-)
 
reklama
u mnie najpierw w dole brzucha. @AgaRS90 nie fiksuj ;), Ty masz przecież młodszego dzidziusia niż wg OM i jeszcze czas, żeby czuć ruchy
No wieeem wiem że jeszcze czas ale tak staram się wsłuchać w siebie i coś mi się wydaje że to to ale nie jestem pewna.
Zazwyczaj czuje takie delikatne hmm nie wiem jakby jelita tylko jelita właśnie takie poburkiwanie itd czuje wyżej i wyraźniej. A to... raz to hmm jakby taka struna przez podbrzusze i wibracje przez może 2,3 sek się rozchodziły.
No sama nie wiem;p

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
No wieeem wiem że jeszcze czas ale tak staram się wsłuchać w siebie i coś mi się wydaje że to to ale nie jestem pewna.
Zazwyczaj czuje takie delikatne hmm nie wiem jakby jelita tylko jelita właśnie takie poburkiwanie itd czuje wyżej i wyraźniej. A to... raz to hmm jakby taka struna przez podbrzusze i wibracje przez może 2,3 sek się rozchodziły.
No sama nie wiem;p

9ewnqqmzi7le71mi.png
tutaj jest fajnie pokazane, w którym miejscu znajduje się dno macicy w tygodniach ciąży i gdzie realnie możesz poczuć wtedy ruchy. W okolicach pępka dopiero koło 24 tc :)
slide_5.jpg
 
tutaj jest fajnie pokazane, w którym miejscu znajduje się dno macicy w tygodniach ciąży i gdzie realnie możesz poczuć wtedy ruchy. W okolicach pępka dopiero koło 24 tc :)
slide_5.jpg
No to ja właśnie nad spojeniem tak lekko czuje a jelita o wiele Mocniej i wyżej i w różnych miejscach a to lekkie tak albo na środku albo po lewej stronie zawsze i o wiele niżej i lżej

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
No to ja właśnie nad spojeniem tak lekko czuje a jelita o wiele Mocniej i wyżej i w różnych miejscach a to lekkie tak albo na środku albo po lewej stronie zawsze i o wiele niżej i lżej

9ewnqqmzi7le71mi.png
Spokojnie, jeszcze chwila i nadejdzie moment, że nie będziesz mieć wątpliwości <3 :)
 
A co do żył, bo też był temat - na piersiach mam autostradę:p no i wyszła mi ta kreska na brzuchu - na początku myślałam, że to odcisk z rajstop lub gumki spodni, ale jednak to ta kreska:)
No i meeeega ciemne sutki.

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
No to ja właśnie nad spojeniem tak lekko czuje a jelita o wiele Mocniej i wyżej i w różnych miejscach a to lekkie tak albo na środku albo po lewej stronie zawsze i o wiele niżej i lżej

9ewnqqmzi7le71mi.png
Ja czekając na pierwsze ruchy też tak wsłuchiwałam się w każdego bąbelka i każde uklucie w brzuchu [emoji4]i być może to były ruchy wtedy ale ok tydzień temu siedząc a kanapie poczułam w końcu porządnie, jakby podskakiwanie... nie wiem, tego nie da się z czym innym pomylić [emoji4] teraz czuje malucha codziennie, raz mocniej raz słabiej. To też moja pierwsza ciąża, ruchy poczułam w 18 tygodniu. Także i tak szybko [emoji6] Ale rozumiem Cię że czekasz z niecierpliwością [emoji4]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czekając na pierwsze ruchy też tak wsłuchiwałam się w każdego bąbelka i każde uklucie w brzuchu [emoji4]i być może to były ruchy wtedy ale ok tydzień temu siedząc a kanapie poczułam w końcu porządnie, jakby podskakiwanie... nie wiem, tego nie da się z czym innym pomylić [emoji4] teraz czuje malucha codziennie, raz mocniej raz słabiej. To też moja pierwsza ciąża, ruchy poczułam w 18 tygodniu. Także i tak szybko [emoji6] Ale rozumiem Cię że czekasz z niecierpliwością [emoji4]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo jutro zaczynamy 18 tydz:)
A narazie to podczas przekładania dłoni do podbrzusza i jak się mega skupię, na mocniejsze doznania zdaje sobie sprawę że muszę poczekać:)
Ale już niebawem[emoji173]
A jutro o 18 wizyta! [emoji7][emoji7][emoji7]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry