reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
teraz chyba nie ma za bardzo małych Grzesiów, ja przynajmniej żadnego nie spotkałam. tych, których znam są w przedziale 30-40 lat i więcej.
my z mężem ustaliliśmy że nie będziemy dawać imion "po kimś", żeby żadna rodzina nie czuła się wyróżniona, ale sam pomysł bardzo mi się podoba :)
My dawalismy drugie imie po babciach. Pierwsza córka dostała po mojej mamie, ktorej niestety zabrakło, bo zmarła 7 lat wcześniej.. Chciałam tym samym w pewnym sensie uczcić jej pamieć.. Więc mąż stwierdził, że druga corka dostanie drugie imie po jego mamie. Niestety w bardzo trudnych chwilach po jej narodzeniu szanowna teściowa nie wykazala żadnej chęci pomocy, nie mówiąc o dodaniu nam otuchy, czy wsparcia. Na pogrzeb nawet nie przyjechala, do dziś nie wiem dlaczego co tak mnie podkurzyło, że szkoda słów... Zero empatii! I teraz powiedzialam, że nie damy dziecku drugiego imienia, a pierwsze jak zwykle wymyślimy sami! Nie będzie gadania, ze czyjaś rodzina wyróżniona, a druga nie- tu mam takie samo zdanie jak przedmówczyni :)
 
Cześć dziewczyny,
ja niestety od 7 dni na antybiotyku, zaczęło się niewinnie bo miałam mały ból gardła a potem już poszło i wdała się infekcja. Domowe sposoby nic nie pomagały, tantum verde też nie :( lekarz długu wstrzymywał antybiotyk ale z krwi miałam dużo leukocytów i neurocytów ponad normę i dostałam antybiotyk. W dodatku jestem uczulona na penicylinę i wybranie antybiotyku graniczy z cudem....CRP miałam w normie. Ale od kilku dni na poziomie 29 i nie spada. Do jutra mam antybiotyk, weekend już bez i zobaczymy co w poniedziałek. Jednak nie widzę poprawy specjalnej w samopoczuciu. Boję się odstawienia że objawy wrócą bo infekcja jest skoro CRP takie wysokie, nie wiem co robić ale zdam się na lekarza.
Z dzidzią chyba wszystko ok, od paru dni czuję lekkie pukanie :)
My dla chłopca chcemy Leona, dla dziewczynki podoba mi się Nadia, Gaja lub Nela. Mężowi niestety Zosia :( będzie dyskusja w razie co.
Dopiero 15.01 mam wizytę a gdzieś na początku lutego połówkowe...
 
Cześć dziewczyny,
ja niestety od 7 dni na antybiotyku, zaczęło się niewinnie bo miałam mały ból gardła a potem już poszło i wdała się infekcja. Domowe sposoby nic nie pomagały, tantum verde też nie :( lekarz długu wstrzymywał antybiotyk ale z krwi miałam dużo leukocytów i neurocytów ponad normę i dostałam antybiotyk. W dodatku jestem uczulona na penicylinę i wybranie antybiotyku graniczy z cudem....CRP miałam w normie. Ale od kilku dni na poziomie 29 i nie spada. Do jutra mam antybiotyk, weekend już bez i zobaczymy co w poniedziałek. Jednak nie widzę poprawy specjalnej w samopoczuciu. Boję się odstawienia że objawy wrócą bo infekcja jest skoro CRP takie wysokie, nie wiem co robić ale zdam się na lekarza.
Z dzidzią chyba wszystko ok, od paru dni czuję lekkie pukanie :)
My dla chłopca chcemy Leona, dla dziewczynki podoba mi się Nadia, Gaja lub Nela. Mężowi niestety Zosia :( będzie dyskusja w razie co.
Dopiero 15.01 mam wizytę a gdzieś na początku lutego połówkowe...
Trzymam kciuki żeby po weekendzie było już lepiej ! Wiadomo zawsze jest strach przed antybiokami ale czasami lepiej brać niż bardziej zaszkodzić

 
Hej!
Ja już po dzisiejszej wizycie :) wszystko z maluchem ok, niestety bardzo się wykręcał abyśmy nie zobaczyli kim jest ;) mąż bardzo się nastawiał na dziewczynkę a lekarz w końcu powiedział że można przypuszczać że to chłopak ;) pępowina zasłaniała a maluszek zaciskał nogi i nie chciał ich wyprostować, wstydzioch jakiś ;)
Także dziewczynka miała dostać moje drugie imię czyli Anielka a chłopiec drugie imię męża czyli Antek. Chociaż nigdy nie byłam za popularnymi imionami ale Antek nam się obojgu jakoś podoba, no zobaczymy jeszcze, może jednak Aniela będzie :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Dziewczyny ja tak całkiem z innej beczki. Chodzi o ponoć najprostszą zupę - rosół. Mi i mężowi zawsze wychodzi jakieś paskudztwo.

Macie jakiś sprawdzony przepis? I jeśli tak, to proszę o dokładnie wypisane składniki (z ilością wody włącznie ) [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry