reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Moja koleżanka urodziła niecały rok temu chłopca i nazwała Grześ. U nas póki co jeszcze nie mamy jakiś typów. Mój by chciał Sebastian ale mi się nie podoba, obojgu nam się podoba za to Aleksander ale też jeszcze kwestia do rozważenia. Póki co to nawet się nie zastanawiamy, a do brzuszka mówię niuniek. Dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię Basia :-)

Ja mam jakiś problem z zalogowaniem się by wypisać się w tym linku więc napiszę tutaj. Mam termin na 24 maja więc nie wiem czy chcecie mnie tam uwzględniać w liście.
No co ty gadasz! Ja też jestem z maja!nigdzie się nie wynosimy[emoji12]

 
Skoro tyle pobocznych tematów zakładamy to o czym będziemy pisać tutaj [emoji16]
O wszystkim :D Takie babskie pogaduchy ;)
A jakie imie mieliście dla chlopca?
My dla dziewczynki Maja
Obstawialiśmy Leona - dziś się okaże (no mam nadzieję, że się okaże) czy rzeczywiście dziewczynka, czy może jednak Leoś ;) Jak zawsze mam stres przed wizytą, choć na szczęście obecnie już czuję ruchy całkiem wyraźnie, więc stres odrobinkę mniejszy, ale nadal jest...

Fajnie że tyle nowych wątków powstało, będzie łatwiej ogarnąć co i jak, także @ZUZA.80 - wielkie dzięki! :D
 
O wszystkim :D Takie babskie pogaduchy ;)

Obstawialiśmy Leona - dziś się okaże (no mam nadzieję, że się okaże) czy rzeczywiście dziewczynka, czy może jednak Leoś ;) Jak zawsze mam stres przed wizytą, choć na szczęście obecnie już czuję ruchy całkiem wyraźnie, więc stres odrobinkę mniejszy, ale nadal jest...

Fajnie że tyle nowych wątków powstało, będzie łatwiej ogarnąć co i jak, także @ZUZA.80 - wielkie dzięki! :D
No to Leon jak i u nas jeśli będzie chłopiec [emoji3]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O wszystkim :D Takie babskie pogaduchy ;)

Obstawialiśmy Leona - dziś się okaże (no mam nadzieję, że się okaże) czy rzeczywiście dziewczynka, czy może jednak Leoś ;) Jak zawsze mam stres przed wizytą, choć na szczęście obecnie już czuję ruchy całkiem wyraźnie, więc stres odrobinkę mniejszy, ale nadal jest...

Fajnie że tyle nowych wątków powstało, będzie łatwiej ogarnąć co i jak, także @ZUZA.80 - wielkie dzięki! :D

A na ktora masz dziś wizyte?
 
Grzesze....
IMG-20180104-WA0009.jpeg


 

Załączniki

  • IMG-20180104-WA0009.jpeg
    IMG-20180104-WA0009.jpeg
    24,8 KB · Wyświetleń: 345
reklama
Do góry