reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Czy to ze przytylam tylko 0,5 kg będąc w 18 tc to normalnr? W poprzedniej miałam ponad 2 kg w tym czasie. Trochę mnie to martwi jak czytam ze wy od 4do 6 więcej. Lekarka nawet zwróciła uwagę na to ze tak mało przybralam przez święta.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie każda kobieta przybiera na wadze. Jedne 1kg na miesiąc, inne 2-3. Ja nie tyje a mam -1kg przez mdlości i ograniczone jedzenie. Z synkiem przybierałam na wadzę już od początku a i tak waga na końcu ciąży byla =10kg tylko. Piersi mi rosły w takim tempie, że z A na D na koniec ciąży przeszłam. Rozstępy na piersiach miałam. Teraz nic. Biustonosze nadal B.
Mój lekarz mi powiedział, że przy mdłościach i na tym etapie to normalne, tylko kazał mi jeść, żeby tak nie spadało już w kolejnych miesiącach.

Jak rodziłam synka miałam tak mały brzuszek, że na porodówce nie uwierzyli, że jestem 2 tyg po terminie :) Dawali mi max 7m. Teraz też widzę jaki mój brzuszek mały jeszcze, nogi mi zeszczuplały.
 
reklama
@optima dlaczego robisz echo serca dziecka? Masz wskazania?[/QUOTE]
@Olasec mam wskazania - miałam przezierność 5.4, wad genetycznych brak, kolejne podejrzenie to wada serca, mimo że na razie pikaweczka wydaje się ok.
 
Robiła któraś z Was może posiew moczu? Ile czekałyście na wynik? Ja oddałam próbkę 27,12 i do dziś nie ma wyników a jutro mam wizytę. Jeszcze przed wizytą zadzwonię czy są te wyniki.
W diagnostyce 3 dni robocze jeżeli posiew jałowy. A jeśli coś wyhoduja to dłużej że względu na antybiogram
 
Ja mam takie zachcianki ciążowe, że moja zachcianką jest, że w ogóle chce mi się jeść :D Już mdłości mi mijają, ale jednak nadal są. Dzisiaj jem chleb żytni i ogórkową :) głodna jestem caly dzień na to, zrobilam zapiekankę i nie zjem..już mdli.
Z tym wyglądem brzuszka i co się je i proroctwem to ja nie wierzę. Przy synu jadlam i słodkie i kwaśne i teraz też. Także ani na dziewczynkę ani na chłopaka. Każdy mi prorokuje, co to będzie :)
Ja już mam prawie wszystkie ubranka na start :) Kupiłam dzisiaj pajacyk wzór sówki, ale ma różowe wykończenia. Nie ważne czy dziewczynka ( co się nie zapowiada), ale chłopiec będzie w tym spał :D Było piękne :D Generalnie ubranka staram się kupować, aby pasowaly i na chłopca i na dziewczynkę.
Teraz pozostalo nam urządzić pokój, przygotować dla moich dzieci i będę dalej kupować pozostałe rzeczy :)
 
Znalazłam coś takiego
Generyczne
1514917677-a7edc0d4714cd4e8-aaaaaa.png


Polowkowe
1514917702-7cdf106068ab5164-aaaaaa.png


Też pod livem od Nicole kiedyś jej mąż odp na komentarz bo jakaś laska pytala czy na polowkowym tez trzeba certyfikat i Jakub odp że nie
9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Kurde tak czytam i wy macie tak często te wizyty.. Ja co 4 tyg i nic krócej:( raz wizyta była za 3tyg żeby się załapać w terminie na te badanie genetyczne i gdyby coś tam było nie tak to skierowanie do Żor do specjalistów... A tak to nic szybciej - choć prosiłam! A lekarz tak się śmiał ze mnie:p i mówi Pani Agatko no ja mogę częściej Panią zapisywac, to by było z korzyścią dla mnie (prywatnie chodzę) ale po co..
Ciaza rozwija się prawidłowo, wyniki książkowe więc nie ma takiej potrzeby żeby widzieć się częściej:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Ja chodzę co 3 tyg, na początku co 2, pewnie przez wcześniejszą stratę..
Aga a jak się Twój lekarz nazywa?
Ps dobra wiadomość ordynator w Wodzisławiu ma się zmienić niebawem, już nie będzie tego (nie wiem jak go nazwać bo nic cenzuralne go mi do głowy nie przychodzi..).
Ordynatorem ma zostać dr Rożalski, czyli bardzo Dobrze, on był zastępcą w Rydułtowach, ja wolałam jego niż tamtejszego ordynatora..
 
Ja chodzę co 3 tyg, na początku co 2, pewnie przez wcześniejszą stratę..
A jak się Twój lekarz nazywa?
Jakub Grudzień.
Wygrał nawet plebiscyt na najlepszego lekarza w rku.
Ma różne opinie, znam 3 dobre kumpele co do niego chodzą i są zachwycone, 1 znajoma przyjaciółki bardzo bo nie poleca. Trochę mnie postraszyła no ale... Ja mu ufam, dobrze się dogadujemy, ma super sprzęt.. więc u niego zostałam:)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
@maćku dzień przed wigilią miałam krwawienie. Łożysko przodujące jest bardzo niebezpieczne i dlatego się martwię. Jak krwawienia będą się powtarzać to jest nakaz całkowitego leżenia co mnie przeraża bo mam dwulatka w domu. Leżałam w ciąży z synkiem i to jest tragedia dla mnie.
Rozumiem. Ja krwawień żadnych nie miałam i mi lekarz tylko dał zakaz współżycia.
 
Do góry