reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja wizytę mam 8 stycznia też się trochę stresuję...5 stycznia zrobię sobie badanie krwi i moczu...Trochę się martwię o infekcje czy przeszła...I o ten pęcherz...potem idę jeszcze raz 12 stycznia na NFZ ale ten lekarz co będzie robił ponoć nie jest super specjalistą....zastanawiam się dlaczego ten lekarz z NFZ nie skierował mnie do innego lekarza z kwalifikacjami....chyba że źle ta listę czytałam....

 
reklama
Witajcie w Nowym Roku, wszystkiego dobrego oraz samych szczęśliwych rozwiązań ;) trochę mnie nie było, ale już nadrobiłam. Ja połówkowe mam umówione na 16 stycznia, mój doktor mi je wykonuje (chodzę prywatnie do Żor) , Wy wszystkie idziecie gdzie indziej czy jak? Bo nie wiem czy jest jakaś różnica? Ja już weszłam w 18 tydzień i o niebo lepiej się czuje, wieczorami tylko jakoś brzuch mnie boli. Co do wózków trz się powoli rozglądam, no we wrześniu sprzedałam po synku wózek no i trzeba coś kupić, myślę nad Adamex Barletta ale różne opinie posiada, więc jeszcze pomyślę. Miłego południa

PS. Witam mamy, które nie dawno dołączyły :)
Słyszałam że do polowkowego lekarz nie musi mieć papierów więc ja robię u swojego, po prostu na wizycie wszystko sprawdzi w cenie :)

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dziewczyny był temat zachcianek nie raz poruszany, ja niby ich nie mam jakoś szczególnie, w 1szsj ciąży też nie narzekam.
Ale.. zasmakował niedawno w kanapkach z szynką i dżemem. Wiem że normalni ludzie też tak jedzą, nie tylko kobiety przy nadziei, ale mi jakoś nigdy to połączenie nie pasowało, więc nigdy nie próbowałam.
A teraz zjem czasem taka kanapeczke, ale dżem musi być kwaskowaty, jak np porzeczkowy, a nie za słodki ..[emoji6]
A wczoraj córka nie zjadła jednej kanapki z masłem orzechowym, dałam na to szynkę i dżem, porzeczkowo jeżynowy normalnie pychaaaa [emoji39]
 
Robiła któraś z Was może posiew moczu? Ile czekałyście na wynik? Ja oddałam próbkę 27,12 i do dziś nie ma wyników a jutro mam wizytę. Jeszcze przed wizytą zadzwonię czy są te wyniki.
 
Dziewczyny był temat zachcianek nie raz poruszany, ja niby ich nie mam jakoś szczególnie, w 1szsj ciąży też nie narzekam.
Ale.. zasmakował niedawno w kanapkach z szynką i dżemem. Wiem że normalni ludzie też tak jedzą, nie tylko kobiety przy nadziei, ale mi jakoś nigdy to połączenie nie pasowało, więc nigdy nie próbowałam.
A teraz zjem czasem taka kanapeczke, ale dżem musi być kwaskowaty, jak np porzeczkowy, a nie za słodki ..[emoji6]
A wczoraj córka nie zjadła jednej kanapki z masłem orzechowym, dałam na to szynkę i dżem, porzeczkowo jeżynowy normalnie pychaaaa [emoji39]
No to faktycznie masz jakieś te smaki....Ja jem normalnie ...nawet nie wiem czy przytylam chociaż brzuszek już jest [emoji1]

 
Chciałam zapisać się na piątek po pracy (na 15) i Pani w rejestracji powiedziała, że mnie nie zapisze bo na 14 jest wolna wizyta a lekarz nie będzie na mnie czekać godzinę, ale mam dzwonić bo jak ktoś się wpisze to zostanę zapisana. A inne terminy nie pasowały ze względu na moje godziny pracy i musiałam szukać gdzie indziej, bo bałam się, że stracę czas na prenatalne.

Ja żałuję, że płeć poznamy po wyprzedażach i tyle okazji na ciuchy dla noworodka mi przepadnie :D
W pracy masz dzień wolnego (płatny normalnie) na dzień badania

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
Robiła któraś z Was może posiew moczu? Ile czekałyście na wynik? Ja oddałam próbkę 27,12 i do dziś nie ma wyników a jutro mam wizytę. Jeszcze przed wizytą zadzwonię czy są te wyniki.
Ja robię zwykłe badanie moczu I jest wynik na drugi dzień...A dlaczego robiłaś posiew? Miałaś źle wyniki badania ogólnego?

 
Do góry