reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

W Silesi w Katowciach byłam 3tyg temu i HM nie mam tam działu dla kobiet w ciąży,podobno w 3 Stawach maja ....tak mi pracownica z HM powiedziała
Właśnie wróciłam z silesi.
I też brak hmmama mnie zdolowal.
W ca śmiech na sali...

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
Tez wróciłam przed chwilą z galerii jurajskiej, jest co prawda hm mama ale nie było wyprzedaży [emoji17] na stronce są więc zamówię sobie spodnie przez neta bo są sporo tańsze niż stacjonarnie. C&a znowu nie ma w galerii działu ciążowego. Kupiłam parę rzeczy jestem dość zadowolona z zakupów [emoji3]
W rossmanie kupiłam masło zwiększające elastyczność skóry dla kobiet w ciąży, kończy mi się cud na rozstępy więc próbuję czegoś nowego :D
Na jutro zakupiłam sobie picolo [emoji1] spędzamy z przyjaciółmi w wąskim gronie. Jak najbardziej mi to pasuje.
Oglądaliśmy też wózki, spodobał mi się Baby Design lupo, ale równie fajny jest husky. Mają nieźle opinie, ale jest to jeszcze sprawa otwarta.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez wróciłam przed chwilą z galerii jurajskiej, jest co prawda hm mama ale nie było wyprzedaży [emoji17] na stronce są więc zamówię sobie spodnie przez neta bo są sporo tańsze niż stacjonarnie. C&a znowu nie ma w galerii działu ciążowego. Kupiłam parę rzeczy jestem dość zadowolona z zakupów [emoji3]
W rossmanie kupiłam masło zwiększające elastyczność skóry dla kobiet w ciąży, kończy mi się cud na rozstępy więc próbuję czegoś nowego :D
Na jutro zakupiłam sobie picolo [emoji1] spędzamy z przyjaciółmi w wąskim gronie. Jak najbardziej mi to pasuje.
Oglądaliśmy też wózki, spodobał mi się Baby Design lupo, ale równie fajny jest husky. Mają nieźle opinie, ale jest to jeszcze sprawa otwarta.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
A patrzylas na tych przecenach czy nie ma wśród nich ubrań ciazowych? Ja byłam z koleżanką w jaworznie w hm bo właśnie w silesi nie było hm mama i w jaworznie na stanowisku z wyorzedazami na wieszakach były ubrania też ciążowe więc kupiłam sobie bluzkę i spodnie fajne niby jeansowe ale dziś zauważyłam że pofarbowaly mi białą bieliznę :/
 
Dokładnie te same odczucia mam co Ty....dramat. nic kompletnie nie ma
Dlatego ja w 1szej ciąży nie kupowałam typowo ciążowych ubrań w h&m bo jak już były, to wyglądały staromodnie .
W c&a podobnie. Tam teraz wyjątkowo kupiłam ładna bluzkę na przecenie, ale jeszcze przed Świętami z miesiąc.
Mam bluzkę z 1szej ciąży ciążową z biedronki i jest super, chodziłam w niej też po ciąży aż do następnej ciąży, mama ją prawie 4 lata a nic z nią się nie dzieje, super bawełna..

Kupowałam za to na normalnych działach, bluzki poddające się, tuniki itp..
Mnóstwo rzeczy kupowałam też na ciuchu, zawsze można coś wyszukać ciążowego, albo poddającego się.
Tak też kupiłam niedawno 2 sukienki jakoś za 45 zł obie.[emoji5]
 
@Mecenasowa27 przy ciążowych był jeden wieszak wyprzedażowy z rozmiarami nie dla mnie, albo bluzki nie w mi m stylu w ogóle... Też muszę się na ciuchy wybrać na pewno się coś upoluje [emoji11]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego ja w 1szej ciąży nie kupowałam typowo ciążowych ubrań w h&m bo jak już były, to wyglądały staromodnie .
W c&a podobnie. Tam teraz wyjątkowo kupiłam ładna bluzkę na przecenie, ale jeszcze przed Świętami z miesiąc.
Mam bluzkę z 1szej ciąży ciążową z biedronki i jest super, chodziłam w niej też po ciąży aż do następnej ciąży, mama ją prawie 4 lata a nic z nią się nie dzieje, super bawełna..

Kupowałam za to na normalnych działach, bluzki poddające się, tuniki itp..
Mnóstwo rzeczy kupowałam też na ciuchu, zawsze można coś wyszukać ciążowego, albo poddającego się.
Tak też kupiłam niedawno 2 sukienki jakoś za 45 zł obie.[emoji5]

Ja też jak już nie znalazłam tych ciazowych ubrań, to w zwykłych sklepach kupiłam sobie sukienki w literę A ...są super bo ramiona leżą dobrze A na brzuszek jest miejsce:)
 
reklama
Wy tu szalejecie na wyprzedażach A ja mam mega wielką niechęć do zakupów...pomimo że już coraz mniej opcji w szafie do ubrania...może przemoge się w Nowym roku

 
Do góry