reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzień dobry w sobotę :) Witam nową mamusię!

Ej piękne macie te brzuszki :D Ale normalnie pół godziny potem stałam w łazience przed lustrem i się gapiłam i za cholerę, choćbym nie wiem jak się wypięła to w połowie nawet nie mam tak widocznego brzucha jak Wy :( Ledwo powiększone mam podbrzusze dopiero. Wiem, że każda ciąża inna, każda z nas w różnym tempie będzie rosła ( ;) ) i różnie to wygląda, ale aż się zmartwiłam. - To chyba typowy objaw zbliżającego się terminu wizyty- jakbym sobie nie wymyśliła kolejnego poważnego problemu do zamartwiania się to nie byłabym sobą :cool2: W każdym razie mam nadzieję, że ze mną i maluszkiem wszystko ok i taka moja uroda :D

Co do wyprawki i wózków też się czaję na tę większą poduszkę do spania/karmienia a z wózków póki co wpadły mi trzy typy:
-Roan bass Soft 2w1
-Adamex Barletta 2w1
-Bebetto 2w1 - wszystkie mi się podobają :D
Ale ledwo liznęłam temat, zanim się wczytam w to wszystko to pewnie trochę mi zajmie. Póki co myślę o wyborze 2w1 a fotelik chciałabym kupić osobno.

Jak wasze plany Sylwestrowe? :) My w domu, w piżamie, z TV :D
 
reklama
Dziś planujemy wyprzedażowe szaleństwo [emoji2] jedziemy do Sosnowca do outletu, a może jeszcze gdzieś. Może wózki po drodze jakieś znajdziemy [emoji2] zjedliśmy parówki na śniadanie, ale dobre [emoji39]
Te wózki bebetto mi chyba też najbardziej się podobają. Opinie jak zawsze mega różne, więc to decyzja indywidualna bardzo, ale rozglądać już się chce [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa planów sylwestrowych jeszcze brak. Albo piżama party w swoim towarzystwie, albo w wąskim gronie przyjaciół domowe spotkanie [emoji3]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
My idziemy do znajomych, parę domów dalej, wąskie grono z dziećmi.. Mieliśmy inne opcje, ale nigdzie nie było by dzieci, a akurat babci nie chcemy zostawiać bo pracuje w Nowy Rok..

Myllenie ,inaczej sobie dokładnie gdzieś w sklepie, bo myamy spacerówkę bebetto na papowanuch kołach i jakość wykonania średnia... Znajoma miała wózek 3w1 bebetto i stelarz wyglądał identycznie..
A miałam ostatnio w rękach Adamex bartella i różnica widoczna od razu, rama porządna, ale jest też większy, więc to może być minus dla niektórych..
 
Witajcie mamusie:)
Na Śląsku piękna pogoda słoneczko,lekki mróz.

No brzuszki dziewczyny mają śliczne, aż zazdroszczę i podobie jak koleżanka się martwię bo u mnie 16t2d i też brzuszek mniejszy...coś już widać Ale w rzeczywistości wydaje się malutki, to moja pierwsza ciąża więc ciągle coś wymyślam czym by się tu martwić hehe

Miłego dnia dziewczyny:)

A to zdjęcie mojego brzuszka
20171230_091012_crop_421x753.jpg
 

Załączniki

  • 20171230_091012_crop_421x753.jpg
    20171230_091012_crop_421x753.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 300
Witam nową mamusie:)
Zgadzam się z Tobą, że body na początku to tylko rozpinane od góry do dołu.

Co do wózka to bebetto dla mnie kiepskie. Adamex fajny ale, że ja też patrzę bardzo na szczegóły to mamy po synku tako marine w kolorze popielatym. Kupując wózek sprawdziłam pod kątem parametrów i jeździłam każdym wózkiem po sklepie, który brałam pod uwagę i na tako stanęło.
Mam ten tylko popielaty i 2w1 bo fotelik mamy cybex.
Link do: TAKO CITY MOVE Marine (3w1) głęboko-spacerowy + fotelik + torba, moskitiera, folia - BoboWózki

Zwracałam uwagę na to żeby dół gondoli był plastikowy, żebym mogła przemyć jak się ubrudzi a brudzi się bo często wkładając do auta gondolę kładzie się na ziemi, koszyk/torba pod wózkiem żeby była łatwo dostępna i przede wszystkim zamykana, rączka regulowana bo mąż jest wysoki. I gondola musi być wysoko żebym nie schylała się do dziecka bo większość wózków ma nisko gondolę. Takie szczegóły jak schowany uchwyt do przenoszenia gondoli też dla mnie ważny był. A i co też fajne jest w tym wózku, że środek gondoli podnosi i opuszcza się z zewnątrz czyli jak dziecko śpi i chce mu środek opuścić to nie budziło się bo mu nie gmyram koło głowy tylko zgrabnym pokrętłem robię to od zewnątrz. Mój synek bardzo ulewał i musiał być ciut wyżej więc to dla mnie było istotne bo nie powinno się używać poduszek.

A co do tego zestawu z motylkiem, która tu pokazywała to jeśli chcecie kupić to żeby obie strony były z bawełny. Minky jest śliczny ale to poliester i dziecko będzie się pocić a potówki i świąd u dziecka to dramat.

Kupując ciuszki zwracajcie uwagę żeby było 100%bawelny. To bardzo ważne bo skórka dziecka jest strasznie delikatna i nie potrzebny jest stres i cierpienia dziecka przez potówki.
 
dziewczyny w C&A jest wyprzedaż m.in. ubrań ciążowych :) nie wiem jak stacjonarnie, ale w sklepie internetowym dużo bluzek w fajnych cenach :)
 
reklama
Do góry