reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kurde Wy już ruchy czujecie a ja nic.. tylko że ja mam wczesna ciążę wg om zaczynam 16tydz ale owu bardzo późno (om 20dc)więc dzidzia jeszcze młodsza ...
Trochę się boję tych ruchów ale też na nie czekam [emoji1]

9ewnqqmzi7le71mi.png

Ja też nie czuję ruchów :) Mówi się, że przy drugim szybciej. Doczekamy się.
Mój młody dawał mi tak popalić, że nad ranem spać się nie dało :) Ale też bardzo późno poczulam ruchy pierwszego dziecka po 20 tc.
 
reklama
Girls macie jakieś zachcianki ? :)
Ja jadłam w święta serniki, ale w pierwszym dzień świąt odkryłam w zamrażarce lody :D Już trzeci dzień jem lody. Wchodzę do sklepu i pierwsze co jakie dzisiaj :D
Dzisiaj zrobiłam z bitą śmietana i owocami, tak się objadłam, że aż mi niedobrze :)
MC Flurry Lion z polewą czekoladową - pychota :)
 
Ja niby nie czuję ruchów ale w dole brzucha czuje smyranie ;) coś mi się wydaje że to to ale głowy sobie uciąć nie dam.
W Święta miałam skurcze wywołane 2 - dniową biegunką. Czułam się koszmarnie i bardzo martwiłam. Dziś poszłam na nadprogramową wizytę i wszystko ok. Szyjka zamkneta, długa jak u żyrafy :)
Teraz czekam na planową wizytę 3 stycznia a potem 17tego już połówkowe!
 
A i moje łożysko, które 3 tyg temu było na tylnej ścianie całkowicie zakrywające ujście , dziś było troszkę wyżej i dochodzi tylko do ujścia. Tak więc to prawda, ze na tym etapie ciąży nie ma się co położeniem łozyska sugerować :)
 
Ja niby nie czuję ruchów ale w dole brzucha czuje smyranie ;) coś mi się wydaje że to to ale głowy sobie uciąć nie dam.
W Święta miałam skurcze wywołane 2 - dniową biegunką. Czułam się koszmarnie i bardzo martwiłam. Dziś poszłam na nadprogramową wizytę i wszystko ok. Szyjka zamkneta, długa jak u żyrafy :)
Teraz czekam na planową wizytę 3 stycznia a potem 17tego już połówkowe!
Też teraz czekam na 3 na planowaną wizytę, czeam bo nuż mój gin będzie robił USG i może się przed połówkowym dowiemy płci ;) A potem stycznia idę też na połówkowe. Nie mogę się doczekać, mąż wtedy zjedzie z Niemiec na weekand żebyśmy mogli razem na nie pojechać. On pierwszy raz tak na żywo zobaczy maluszka :)
Teraz codziennie wieczorem kładę się spokojnie i czekam na smyrnięcie, bulgotnięcie cokolwiek ze środka ;) Żeby tylko maluszek dawał znać , że tam jest i że wszystko ok ")
 
Ja niby nie czuję ruchów ale w dole brzucha czuje smyranie ;) coś mi się wydaje że to to ale głowy sobie uciąć nie dam.
W Święta miałam skurcze wywołane 2 - dniową biegunką. Czułam się koszmarnie i bardzo martwiłam. Dziś poszłam na nadprogramową wizytę i wszystko ok. Szyjka zamkneta, długa jak u żyrafy :)
Teraz czekam na planową wizytę 3 stycznia a potem 17tego już połówkowe!
Ale fajnie tak często wizyty! Super że wszystko ok:) Ja czekam do 11ego

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Też teraz czekam na 3 na planowaną wizytę, czeam bo nuż mój gin będzie robił USG i może się przed połówkowym dowiemy płci ;) A potem stycznia idę też na połówkowe. Nie mogę się doczekać, mąż wtedy zjedzie z Niemiec na weekand żebyśmy mogli razem na nie pojechać. On pierwszy raz tak na żywo zobaczy maluszka :)
Teraz codziennie wieczorem kładę się spokojnie i czekam na smyrnięcie, bulgotnięcie cokolwiek ze środka ;) Żeby tylko maluszek dawał znać , że tam jest i że wszystko ok ")
No ja też tak mam, Doczekamy się :)
 
reklama
Do góry