reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny! Czy dostawałyście skierowanie na badanie grupy krwi? Bo sie zastanawiam czy trzeba to robić czy wystarczy na przykład pokazać lekarzowi książeczkę zdrowia w której ta grupa jest zapisana.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny! Czy dostawałyście skierowanie na badanie grupy krwi? Bo sie zastanawiam czy trzeba to robić czy wystarczy na przykład pokazać lekarzowi książeczkę zdrowia w której ta grupa jest zapisana.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie powiedział gin, że musi być dokument laboratorium z moimi danymi.

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dziewczyny! Czy dostawałyście skierowanie na badanie grupy krwi? Bo sie zastanawiam czy trzeba to robić czy wystarczy na przykład pokazać lekarzowi książeczkę zdrowia w której ta grupa jest zapisana.
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeśli masz określoną grupę krwi z pieczątka to nie trzeba już powtarzać badania.. Ja mam w książeczce dawcy krwi, ale to się nie liczy, ale mam też stary wynik, na panieńskie nazwisko z pieczątka z laboratorium w portfelu
noszę i to się liczy.
 
Ostatnia edycja:
Przeszukałam wszystkie dokumenty dokładnie i znalazłam badanie z 2005 kiedy to byłam w szpitalu, dane są, pieczątka jest wiec wydaje mi sie ze jest Ok. Zapytam po prostu lekarza na wizycie. Dzięki bardzo za pomoc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przeszukałam wszystkie dokumenty dokładnie i znalazłam badanie z 2005 kiedy to byłam w szpitalu, dane są, pieczątka jest wiec wydaje mi sie ze jest Ok. Zapytam po prostu lekarza na wizycie. Dzięki bardzo za pomoc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No dokładnie pokaż to gin i on/ona powie czy może być czy nie.
Wydaje m się że nie będziesz musiała powtarzać badania
 
@KikaRika ja jestem po poronieniach i mam skierowanie na połówkowe, które mam 5 stycznia.

Co do grupy krwi to jeśli masz w książeczce zdrowia tylko to jest to nie ważne, musisz mieć kartkę z laboratorium z Twoimi danymi i pieczątka. Może to być nawet sprzed kilku lat. Mi lekarz polecił żeby sobie to zalaminować i mieć już na zawsze.

Ja wizytę miałam tydzień temu ale jutro idę do mojego lekarza do poradni patologi ciąży bo ma dyżur bo w sobotę miałam krwawienia i niech zerknie czy wszystko jest ok.

Mój synek tak mnie już kopie, że zdarza mi się, że nie mogę usunąć.

A co do teściowej to ja mam super. Zdarza się, że mnie coś złości ale to chyba normalne jak u każdego człowieka. Za to moi rodzice to mi strasznie działają na nerwy. Już bym chciała być na swoim a to dopiero za rok.
 
Girls macie jakieś zachcianki ? :)
Ja jadłam w święta serniki, ale w pierwszym dzień świąt odkryłam w zamrażarce lody :D Już trzeci dzień jem lody. Wchodzę do sklepu i pierwsze co jakie dzisiaj :D
Dzisiaj zrobiłam z bitą śmietana i owocami, tak się objadłam, że aż mi niedobrze :)
 
Kurde Wy już ruchy czujecie a ja nic.. tylko że ja mam wczesna ciążę wg om zaczynam 16tydz ale owu bardzo późno (om 20dc)więc dzidzia jeszcze młodsza ...
Trochę się boję tych ruchów ale też na nie czekam [emoji1]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
reklama
A ja wlasnie po badaniach prenatalnych.
Tak sie balam ze po tym uderzeniu w brzuch bedzie cos zle ale okazalo sie, że wszytsko super.
Maluszek zdrowy, lekarz byl bardzo zadowolony z wyników bo powiedzial ze jest książkowo.

Dowiedzialam sie tez jaka bedzie płec maluszka i wiadomość ta zaskoczyla cala moja rodzine no i nas oczywiście .
Takze dziewczyny, bedziemy miec synka mimo ze tak stawialismy na dziewczynkę i dalabym sobie ściąć glowe ze bedzie dziewczynka, a tu taka nowina ( a ja juz bym bez głowy chodzila )
 
Do góry