reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny przedwczoraj wieczorem poleciałam dolną częścią brzucha na deske od łózka. Następnego dnia rano troche zwymiotowałam ale reszta objawów kompletnie ustała. Czy myślicie ze coś mogło sie dziecku stac?
Na badania prenatalne ide dopiero w srode i strasznie sie martwie
Lekarz mówił mi, że na tym etapie dziecko jest bardzo dobrze chronione i często przywoza im nawet ciężarne z wypadków i jest ok. Większą krzywdę zazwyczaj robi stres matki

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie odzywałam się całe Święta więc teraz spóźnione życzenia ode mnie wszystkiego dobrego, zdrówka dla Was i Maluszków i dużo miłości i życzliwości nie tylko od święta!
W końcu w wigilię i na święta mogłam się pochwalić brzuszkiem w obcisłych sukienkach i spódnicach, wcześniej mało było widać a teraz już ledwo spodnie dopinam, choć jedzenia też sobie nie odmawiałam :p
Wczoraj wracaliśmy od rodziców, zmarzłam w samochodzie i trochę mnie "telepalo" jak stanęłam przed drzwiami to poczułam już takiego prawdziwego kopniaka :D potem wieczorem przytulam się do męża i on mówi "o! Ja też poczułem!" a ja mu na to że to tylko wzdęcie haha :-D
 
U mnie pierwsza ciąża i końcówka 18 tygodnia ale w.święta też zaczęłam czuć znacznie ważniejsze.ruchy maluszka. Dzisiaj z mężem przebudzilismy się przed 5 rano i do 7 zasnąć nie mogliśmy, pogadalismy sobie, powyglupialismy, poprzytulalismy,.zjedliśmy czekoladę i mandarynki a to wszystko oczywiście w łóżku i jak już w końcu wyciszylismy się i prawie usypialam to nagle maluch zaczął harcowac :-) cudowne uczucie :-) wcześniej czułam tylko leżąc ruchy gdy odpoczywalam a dziś nawet jak byliśmy u rodziny w gościach to też a jak wróciłam i się polozylam to maluch cudownie fikal :-) wiem że s jaram tym tutaj ale to moje pierwsze maleństwo i pierwsze wyraźne i 100% ruchy malucha a nie wzdęcia :-)
 
Poświąteczne Dzień dobry!

Wypoczęte? Najedzone? Nacieszone rodziną? :)
Nam minęło spokojnie, domowo, miło i jak zwykle za szybko. Na pocieszenie została jeszcze sałatka jarzynowa i sernik :cool2: które zapewne ukoją smutek po mijających świętach ;) :D

Dzisiaj już powrót do rzeczywistości, pracy i obowiązków, ale na szczęście tylko trzy dni i znowu dłuższe wolne.

Meeega Wam zazdroszczę pierwszych ruchów! wiem, że jeszcze na to muszę trochę poczekać. Dopiero ledwo widać u mnie powiększony brzuch i to zapewne głównie z powodu świątecznego obżarstwa :p

Kiedy macie najbliższe wizyty u lekarza dziewczyny? Ja w przyszłą środę i oczywiście nie mogę się doczekać.
 
Również witam Was poświątecznie :)
Ja już jestem w pracy, ale na szczęście tylko dzisiaj i jutro.... i znowu 4 dni wolnego :) święta zdecydowanie za szybko minęły!
W tym tygodniu szykuję się na wyprzedaże - może uda się "dorwać" coś taniej, bo w swoje ciuchy już z wielkim trudem się mieszczę i to był prawdziwy wyczyn, żeby ładnie ubrać się przez całe święta - na szczęście przed udało mi się kupić jedną luźniejszą sukienkę, ale powiem Wam szczerze, że rodzina po moim wyglądzie i tak się zorientowała, bo ponoć figura już mi się zmieniła na taką bardziej ciążową :)
w te święta powiedzieliśmy (w końcu!:) naszym rodzicom o ciąży i byli bardzo szczęśliwy - powiedzieli, że to najlepszy prezent jaki mogliśmy im zrobić na święta :)
@nastepnawkolejce ja kolejną wizytę mam 15stycznia i od tej wizyty idę już na L4. Mam też już wyznaczone USG połówkowe na 2 lutego :)
Też Wam dziewczyny zazdroszczę pierwszych ruchów - ja na swoje muszę jeszcze poczekać, bo u mnie jest dopiero 15sty tydzień.
 
Ja dopiero wizytę miałam tydzień temu, więc kolejna 18 stycznia :)
Ja dzisiaj miałam iść odwiedzić moich ludzi z pracy, ale zrobili im wolne, a tak się stęskniłam i chciałam ich odwiedzić :) za miesiąc pójdę :D
Mi się coś stało ze stopą, strasznie mnie boli, nie mogę stanąć na nogę, całą noc bolaly palce, całe śródstopie. Mam nadzieję, że przejdzie.
 
Kasiaa 12
Współczuję teściowej, moja jest jaka jest, ale z ciąży się cieszy.

Elciaaaak ja w 1szej ciąży ruchy, poczułam w 15 tyg, a teraz w 12, no na typowe kopniaki czekałam trochę dłużej oczywiście [emoji6]
To jest kwestia indywidualna, każda czuję kiedy indziej,choć wiadomo każdy chciałby jak najszybciej to poczuć...
Mój mąż już się nie może doczekać aż będzie mógł czuć kopniaki [emoji4]

Ja wizytę mam 2 stycznia.

Dziewczyny po poronieniu powiedzcie mi czy jak dostawałyście skierowanie na to 1sze USG z tego powodu to na drugie, połówkowe też?
 
reklama
Kasiaa 12
Współczuję teściowej, moja jest jaka jest, ale z ciąży się cieszy.

Elciaaaak ja w 1szej ciąży ruchy, poczułam w 15 tyg, a teraz w 12, no na typowe kopniaki czekałam trochę dłużej oczywiście [emoji6]
To jest kwestia indywidualna, każda czuję kiedy indziej,choć wiadomo każdy chciałby jak najszybciej to poczuć...
Mój mąż już się nie może doczekać aż będzie mógł czuć kopniaki [emoji4]

Ja wizytę mam 2 stycznia.

Dziewczyny po poronieniu powiedzcie mi czy jak dostawałyście skierowanie na to 1sze USG z tego powodu to na drugie, połówkowe też?
Na połowkowe też w to samo miejsce z racji straty. Ode mnie już nawet drugiego skierowania nie chcieli.
 
Do góry