reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Zazdroszczę takiego fajnego dnia - zwłaszcza tym, co spały długo ;)
Ja dziś na dyżurze, więc przyszłam na 8 i jutro rano o 8 skończę - przynajmniej omijają mnie te ostatnie "wykończeniowe" prace porządkowe, ale i tak pocieszenie marne ;) Jutro będę musiała dokończyć makiełki (ale to tylko chwilka, bo mak mam już gotowy), a potem wypoczynek do 16 kiedy to wyruszamy na pierwszą Wigilię - no, jeszcze kilka prezentów do spakowania mi zostało, ale to też chwilka...

Stasia zaszczepiłam wczoraj wieczorem na meningokoki i biedak ma ogromny odczyn w miejscu wkłucia (na szczęście nie gorączkuje, bo od razu profilaktycznie dostał ibuprofen), ale liczyliśmy się z tym, bo jednak jest to starndardowe działanie nieporządane po tej szczepionce - co by jednak nie mówić, nie odważyłabym się Go na to nie zaszczepić :)

Od tygodnia przeokropnie męczą mnie wzdęcia i zaparcia- ale to aż tak, że kurcze ciężko wytrzymać! Nie jem dużo, bo nie jestem w stanie, więc jem często ale mało, ograniczyłam wzdymające pokarmy a i tak dupa :(

Dobra, wyżaliłam się już, więc teraz pora napisać (bo jutro może być ciężko):

Wesołych Świąt!
Dużo zdrowia dla Was, rodzin i maluchów!
Pysznego jedzenia, trafionych prezentów!
I uśmiechu na ustach :D
 
reklama
Nie jesteśmy z Wawy, a on pewnie spotkał się ze znajomymi, którzy też na święta przyjechali do domu z 4 stron świata... wyszukiwanie po mscu zamieszkania jest złym pomysłem bo oni wszyscy są z różnych miast...
Ale daj znac jak będziesz już coś wiedziała,
Ja co święta się martwię bo mój brat przychodzi tak nawalony że boję się że się udusi przez sen i go pilnuję grrr
W zeszłym roku przyszedł taki napruty ze hej a do tego z rozwaloną ręką i złamanym pacem....od petardy. Jak jest grzeczny to jest ale w Boże narodzenie się w diabła zamienia. No i zawsze mówi że mu chipsy zaszkodziły albo że namiesał...stary a głupi
 
Zazdroszczę takiego fajnego dnia - zwłaszcza tym, co spały długo ;)
Ja dziś na dyżurze, więc przyszłam na 8 i jutro rano o 8 skończę - przynajmniej omijają mnie te ostatnie "wykończeniowe" prace porządkowe, ale i tak pocieszenie marne ;) Jutro będę musiała dokończyć makiełki (ale to tylko chwilka, bo mak mam już gotowy), a potem wypoczynek do 16 kiedy to wyruszamy na pierwszą Wigilię - no, jeszcze kilka prezentów do spakowania mi zostało, ale to też chwilka...

Stasia zaszczepiłam wczoraj wieczorem na meningokoki i biedak ma ogromny odczyn w miejscu wkłucia (na szczęście nie gorączkuje, bo od razu profilaktycznie dostał ibuprofen), ale liczyliśmy się z tym, bo jednak jest to starndardowe działanie nieporządane po tej szczepionce - co by jednak nie mówić, nie odważyłabym się Go na to nie zaszczepić :)

Od tygodnia przeokropnie męczą mnie wzdęcia i zaparcia- ale to aż tak, że kurcze ciężko wytrzymać! Nie jem dużo, bo nie jestem w stanie, więc jem często ale mało, ograniczyłam wzdymające pokarmy a i tak dupa :(

Dobra, wyżaliłam się już, więc teraz pora napisać (bo jutro może być ciężko):

Wesołych Świąt!
Dużo zdrowia dla Was, rodzin i maluchów!
Pysznego jedzenia, trafionych prezentów!
I uśmiechu na ustach :D
Ja na takie akcje od lekarza dostała 3x1 espumisan i nospa - podziałało! na zaparcia Laximama z apteki. pyszne to i naprawdę działa, ja do tego siemię lniane mielone dosypuję
 
Odezwał sie.
Wylądował u znajomych, teraz wstał o tel włączył.
Ja to udusze chyba!
Do zabicia wrrr
Dobrze że wszystko ok, ale wiadomo człowiek zawsze najgorsze zakłada...
Zrób mu aferę jak przyjdzie, mógł wysłać smsa że nie wróci na noc.
Ty jesteś w ciąży i stres Ci nie potrzebny..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dobrze że wszystko ok, ale wiadomo człowiek zawsze najgorsze zakłada...
Zrób mu aferę jak przyjdzie, mógł wysłać smsa że nie wróci na noc.
Ty jesteś w ciąży i stres Ci nie potrzebny..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Jest tez druga strona medalu. Pomyśl,że twój brat mógł wrócić pijany do domu, obudził by Cię, a jeszcze jakby przeszkadzał, albo lądowal w wc. Może stwierdził, ze lepiej u znajomych przetrwać pijacką euforię, wyspać się i wrócić :)

Pierogi zrobione, sałatka zrobiona, podlogi umyte :) Mogę zacząc malować paznokcie :D
Sałatka patrzy na mnie i woła :D
 
1514051582-25e4a831ca1f940b-aaaaaa.gif


Zdrowych, Pogodnych Świat dla wszystkich.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś tak miała ze odczowa bóle brzucha tzn tak jak by mnie kulo coś tylko nie podbrzusze tak na wysokości pępka ....
 
reklama
Do góry