reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Wstałam z takim humorem że lepiej bez kija nie podchodz ...A to wszystko przez mojego bo mnie przed snem wkurzył....teraz nie gadamy...mam wszystkiego dosyć!

 
Dzień dobry! JUTRO WIGILIA! :D

Wstałam 15 minut temu...:cool2: Nie pamiętam kiedy bym taaak długo spała. Miałam co odsypiać w każdym razie, ale w końcu wyczekiwane Święta a co za tym idzie pełne cztery dni wolnego :D

Kończę kawkę i zabieram się do roboty bo dzisiaj zostały mi ostatnie porządki, pranie, prasowanie, zmiana pościeli... a po południu zamykam się w kuchni :) (Wyjątkowo nie po to, żeby się nażreć, tylko żeby natworzyć specjałów dla innych :D ) Dzisiaj robię bigos, sałatkę jarzynową, kapustę z grochem i piekę sernik.

A jak tam u Was przygotowania do Świąt? Działacie jeszcze czy już się odrobiłyście i rozkoszujecie się widokiem choinki i posprzątanego mieszkania? :p

Co do wcześniej poruszanego tematu płci i reakcji rodziny to na szczęście u mnie nikt na głos nie mówi co "by chciał". Może dlatego, że to pierwsze dzieciątko więc płeć nie ma takiego znaczenia. Radzę się nie przejmować! To nie jest koncert życzeń :)

W kwestii ciążowych dolegliwości też mnie nadal boli kość ogonowa i promieniuje na pośladki. Najgorzej jest jak siedzę zbyt długo w jednej pozycji albo zbytnio się zginam, schylam i rozciągam, ale nie jest źle! :)

Miłego dzionka dla Was :)
 
Zawsze tesciowe muszą się do kogoś przyczepić.
Moja tak samo do nas we wszystko chce się wtrącić chce wszystko wiedzieć i najlepiej decydować za nas. Mój ma młodszego brata i jak on coś zrobi to zawsze słyszymy oni są młodzi niech żyją jak chcą. Mój na szczęście nie jest z tych ze będzie się jej słuchał. Chcieliśmy jechać w wakacje do znajomych były żniwa to nie możemy bo ktoś musi pomóc. Ale jak tamci gdzieś chcieli jechać w tym samaym czasie to słyszeliśmy ze oni sa młodzi.
Najlepsze jest to ze jak się dowiedzieli że będą rodzić od koniec maja( akurat zaczynają się sianokosy) to powiedziała ze przyjedzie im pomoc a jak się poród zacznie to prosto z łąki mnie zawiezie!!!!
Babie od tej wsi sie z mózgu siano zrobiło jeśli myśli ze pojedzie pomagać.
Sprawa będzie jasna. Pojedzie a zacznie się poród nie zadzwonię po niego tylko po brata zeby mnie zawiózł.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety niektórzy mają myślenie przedpotopowe... A Wy to starzy niby jesteście ? No nic tylko siedzieć w domu...[emoji23]
A mąż nie będzie przy porodzie? Nie chcesz?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moich przygotowań świątecznych nie ma w tym roku w ogóle - tylko tradycyjne makówki zrobimy z mężem, a reszta to... Za rok ;)
Jedziemy do rodziców, w tym roku wyjątkowo bez ciasta i innych kuchennych "specjałów", moja Kruszynka ważniejsza...

Ale za to zrobiłam buciki w prezencie dla rodziców i teściów ;) (tylko mama na razie wie, reszta dowie się w święta)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Następnawkolejce ja dziś z mężem będę sprzątać, podłogi, kurze itp. A wieczorem zrobię makówki, moczkę już mam wyjątkowo w tym roku robiłam wcześniej, żeby dać znajomej.
Resztę już mam gotową.
Aa muszę jeszcze popracować prezenty.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas także przygotowań za dużo nie ma, bo na całe święta wyjezdzamy - najpierw do moich rodziców, później do teściów :)
Dzisiaj skoczymy jeszcze na ostatnie zakupy, a później będziemy z mężem lepic pierogi na Wigilię :) Aaa i musimy jeszcze naszego psiaka przygotować - czesanie, kąpanie - na pewno będzie szczęśliwy :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Założenie jest takie ze będzie. Chce brać urlop wtedy. Tylko oni już zaplanowali nam dzień porodu

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz teściowa wie lepiej co jest dla Was lepsze i ważniejsze[emoji23] [emoji23] [emoji23]
Skąd ja to znam...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry