reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
no to jeszcze do przyjęcia ale 7-10 dni czekać na to to przegięcie bo to przeciez sa dwie trzy dane do dopisania do tego co jest liczone po USG. Bez sensu robić to drugi raz
Mi powiedzieli że wyniki do 2ch tygodni będę miała na mailu, a jakby było coś nie tak, to by dzwonili umawiać się na wizytę kolejna..Na szczęście tyle nie czekałam, tylko 3 dni, zdziwiłam się , ale pozytywnie.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się po chwili nie obecności. W środę robiłam ostatnie pakowanie i sprzątanie domu że jak wrócimy to będzie czysto. Noc z środy na czwartek spędziliśmy w samochodzie na szczęście udało się bez żadnych niespodzianek i trasę zrobiliśmy w 11h :) nawet synek był grzeczny tylko 2 razy się obudził i jechał bo chciał się po tulić a wiadomo w aucie podczas jazdy to nie realne. Wczoraj po nie przespanej nocy czułam się jak po dobrej imprezie ale po biegałam ż mama po mieście żeby zrobić ostatnie zakupy na święta. I wieczorem padłam razem synkiem o 20 on dalej śpi a ja już wstałam. Dzisiaj w końcu idę ściąć włosy bo za bardzo odrosly i wieczorem sobie po farbuje. A jutro zaczynamy ż mama piec ciasta i szykować na wigilię :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety, u mnie w szpitalu tyle się czeka, nic nie poradzę. I tak mówil mi lekarz, że może po świętach będa dopiero wyniki, ale napisałam sms bez przekonania i dostałam odpowiedź:)

Ciekawe ile ja będę miala wypłaty za tydzień. Moje wynagrodzenie przez podwyżki i zwolnienia cofa się do 2015 roku..

Zrobiłam sernik i barszcz czerwony :) Pyszności. Już kawałek sernika spróbowałam. Urobiłam się dzisiaj, bo sama ser mieliłam, ale smak i wygląd 100% lepszy niż z wiaderkowego.
Wchodzę do kuchni, a jakiś kotek podjadł mi bezę z sernika. Nie złapałam na gorącym uczynku... :]
Jutro dzień z pierogami :)
 
Niestety, u mnie w szpitalu tyle się czeka, nic nie poradzę. I tak mówil mi lekarz, że może po świętach będa dopiero wyniki, ale napisałam sms bez przekonania i dostałam odpowiedź:)

Ciekawe ile ja będę miala wypłaty za tydzień. Moje wynagrodzenie przez podwyżki i zwolnienia cofa się do 2015 roku..

Zrobiłam sernik i barszcz czerwony :) Pyszności. Już kawałek sernika spróbowałam. Urobiłam się dzisiaj, bo sama ser mieliłam, ale smak i wygląd 100% lepszy niż z wiaderkowego.
Wchodzę do kuchni, a jakiś kotek podjadł mi bezę z sernika. Nie złapałam na gorącym uczynku... :]
Jutro dzień z pierogami :)
Oszukują nas na każdym kroku :(
 
Oszukują nas na każdym kroku :(
No.. Mnie np się nie wlicza podwyżka ministerialna, kt dostałyśmy jakiś czas temu.. Bo jestem na L4!
Nie dość że dostajemy ochłapy tego co mieliśmy dostać (bo przecież pielęgniarki wywalczyły wielkie podwyżki i miały dostać 4x400zl, czyli w ciągu jakiegoś tam czasu 1600zl).
To jak na razie było 2x 400 a my dostajemy brutto z brutta i mamy 600coś brutto, a na rękę 300 coś...

A ratownicy strajkują żeby zarabiać jak pielęgniarki a z dodatkiem wyjazdowym mają więcej na start w pracy niż my z wysługa lat..[emoji23]

A jakby tego było mało to od września jakoś miałyśmy mieć podwyższone stawki, żeby minimalnie wynosiły ileś tam w całym kraju. To nasza dyrekcja wciągnęła nam tą podwyżkę ministerialną kt już 2 lata dostajemy pod paskiem do stawki i ot wielką podwyżkę mamy... A wszystko zgodnie z prawem.

Oto Polska właśnie, Żyć nie umierać[emoji15]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
a wiesz że to w sumie kupione z kasy którą dostałam od mamy :) dostane po świętach ale podpuszczę mamę żeby powiedziała mu że to od niej :p
To po prostu powiedz że od mamy dostałaś kasę i sobie kupiłaś, a przyda się Wam obu na śniadania do łóżka...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
No.. Mnie np się nie wlicza podwyżka ministerialna, kt dostałyśmy jakiś czas temu.. Bo jestem na L4!
Nie dość że dostajemy ochłapy tego co mieliśmy dostać (bo przecież pielęgniarki wywalczyły wielkie podwyżki i miały dostać 4x400zl, czyli w ciągu jakiegoś tam czasu 1600zl).
To jak na razie było 2x 400 a my dostajemy brutto z brutta i mamy 600coś brutto, a na rękę 300 coś...

A ratownicy strajkują żeby zarabiać jak pielęgniarki a z dodatkiem wyjazdowym mają więcej na start w pracy niż my z wysługa lat..[emoji23]

A jakby tego było mało to od września jakoś miałyśmy mieć podwyższone stawki, żeby minimalnie wynosiły ileś tam w całym kraju. To nasza dyrekcja wciągnęła nam tą podwyżkę ministerialną kt już 2 lata dostajemy pod paskiem do stawki i ot wielką podwyżkę mamy... A wszystko zgodnie z prawem.

Oto Polska właśnie, Żyć nie umierać[emoji15]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Nieporozumienie jakieś. A teraz przeczytałam, że rząd od stycznia ucina o połowe dotacje jakie udzielają do zatrudnienia niań na legalu
 
To po prostu powiedz że od mamy dostałaś kasę i sobie kupiłaś, a przyda się Wam obu na śniadania do łóżka...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
tak tak z takim zapisem, ze to ja je dostaje :D Mój potrafi negocjować :p zaraz powie, że ja mam stolik to on śniadania i będzie sobie ze mnie żartował :)
 
reklama
Do góry