reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja w pierwszej ciąży gdyby nie brak @ to nie wiedziałabym że jestem w ciąży :) córa zdrowa, ciąża bez zagrożenia, ciesz się :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem że są takie ciążę ale jednak niepokój gdzieś tam mały się chowa w głowie. Będę spokojniejszy jak już będę miała kartę ciąży a to już może uda się załatwić 26 października A wcześniej zrobię jeszcze wszystkie badanie które zleciła mi zrobić lekarz na ostatniej wizycie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny od początku was podczytuje bo coś czułam że ten cykl okaże się szczęśliwy, tydzień temu w piątek zrobiłam test i wyszła barszi blada druga kreska, dla potwierdzenia zrobiłam betę w poniedziałek i wyszła ona 173, był to 33 dzień cyklu przy cyklach 30 dniowych, dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i niestety nie widział on jeszcze pęcherzyka, wg Om dziś wypada 5+1,kazał przyjść za tydzień w środę. Trochę się martwię że na tym etapie nic nie widać, to moja pierwsza ciąża i strasznie to przeżywam, czy któraś miała też tak może bo umieram z niepokoju :(
 
Cześć dziewczyny od początku was podczytuje bo coś czułam że ten cykl okaże się szczęśliwy, tydzień temu w piątek zrobiłam test i wyszła barszi blada druga kreska, dla potwierdzenia zrobiłam betę w poniedziałek i wyszła ona 173, był to 33 dzień cyklu przy cyklach 30 dniowych, dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i niestety nie widział on jeszcze pęcherzyka, wg Om dziś wypada 5+1,kazał przyjść za tydzień w środę. Trochę się martwię że na tym etapie nic nie widać, to moja pierwsza ciąża i strasznie to przeżywam, czy któraś miała też tak może bo umieram z niepokoju :(

Spokojnie stres ci nie pomoże, Mógł nie zauważyć alę on napewno tam jest i w środę będą dobre wieści :) trzymam za ciebie kciuki

Będę prowadzić u dr pietrewicza prywatnie i w jego klinice chcę rodzić a ty?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja prowadzę prywatnie u młodej Gacuty już druga ciąze i najpewniej państwowo u USK pod jej skrzydłlami urodzę. :)
 
Malaczarnaaga moja kolezanka w wieku 36 lat urodzila zdrowa piękna córek a nauczycielkq geogrqfii w wieku 42 lat tak samo. Glowa do gory usmiech na twarz i ciesz sie. Nie martw sie na za pas ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry