reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, które są bądź wybierają się na L4- ale ja wam zazdroszczę. Ja mieszkam w Holandii i tu nie mam na to szans mimo, że jestem po trzech stratach:(. Po 12 tc prawdopodobnie będę miała zakładany szew i nawet to nie jest tu przeciwskazaniem do pracy po zabiegu. Wspomnę, że pracuję w fabryce więc 8 godz. na nogach:oo:

Hej Naan a gdzie dokładnie mieszkasz? Ja tez z Holandii[emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie niepokoić sie. Mdlosci sa? Bole brzucha? Pleców? Humory? Jak sa objawy jest dobrze tak mi zawsze polozne gadają. U mnie objawów nie bylo aż do wczoraj. Przyszla świnia wieczorem pamiętam ja z ostatniej ciąży jak to renni bylo moim najlepszym przyjacielem. Leady Zgaga! Witamy objawy
Właśnie słabo z tymi objawami. Mdłości nie mam, brzuch czasem zaboli, plecy tak samo. Jedynie @ nie ma ani żadnego płomienia więc to mnie pociesza. I piersi nabrzmiale i lekko bolą

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie słabo z tymi objawami. Mdłości nie mam, brzuch czasem zaboli, plecy tak samo. Jedynie @ nie ma ani żadnego płomienia więc to mnie pociesza. I piersi nabrzmiale i lekko bolą

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży gdyby nie brak @ to nie wiedziałabym że jestem w ciąży :) córa zdrowa, ciąża bez zagrożenia, ciesz się :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szczęście póki co nie mam żadnych typowych objaw ciążowych poza brakiem @ i nie ludzkim zapaleniem nerek.. pierwsza ciąża mnie położyła na łopatki wymioty cała ciążę i czasami cały dzień w WC spędzalam no i połowę ciąży lykalam antybiotyki tez ze względu na nerki .. a na koniec 4 dniowy poród. Mam nadzieje ze ta ciąża będzie laskawsza

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lawinka sprobuj melise pic mi pomagala w pierwszej ciazy na migreny.
Aantalea glowa do gory kazdy jest inny tera bedzie lzej;) myślimy optymistycznie Mamuśki ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry