reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To nowy przepis wszedl w tym roku;) mozna zglaszac to do nfz. Ale jesli nie maja miejsca w ciagu miesiąca to na najblizszy termin nie przekraczajacy 30 dno

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam to szczęście że mam prywatną opiekę.. Poszłam do mojej gin i poprosiłam by poprowadziła mi drugą ciąże.. Odmówiła.. Musiałam znaleźć inną i tu przydała się prywatna opieka..
Aa i mam już zdjęcie z usg z pęcherzykiem 11.7 mm, w przyszłym tygodniu beta hcg i kolejne usg :) termin wliczony na 12.06 :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystko będzie dobrze.ja jeszcze starsza jestem :). Co prawda to moje 3 i ostatnie dziecko ale też mam czasem myśli czy to aby już nie za późno. ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny od początku was podczytuje bo coś czułam że ten cykl okaże się szczęśliwy, tydzień temu w piątek zrobiłam test i wyszła barszi blada druga kreska, dla potwierdzenia zrobiłam betę w poniedziałek i wyszła ona 173, był to 33 dzień cyklu przy cyklach 30 dniowych, dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i niestety nie widział on jeszcze pęcherzyka, wg Om dziś wypada 5+1,kazał przyjść za tydzień w środę. Trochę się martwię że na tym etapie nic nie widać, to moja pierwsza ciąża i strasznie to przeżywam, czy któraś miała też tak może bo umieram z niepokoju :(
Spokojnie dziś twoja beta wynosi ok 800 jeśli przyrasta prawidłowo. Na usg coś widać dopiero przy becie ok 1500. Ja byłam u gina jak miałam 1270 i też nic nie znalazł jeszcze. Mówił że chyba w tym miejscu coś będzie ale jeszcze nie ma.
 
malaczarnagaga - przecież jesteś młodą dziewczyną :) ja mam 34 lata - ale to moje 3 dziecko ;P na pocieszenie Ci powiem, że moja babcia urodziła mojego tatę jak miała 39 lat - a czasy też były trochę inne (no i też jej pierwsze dziecko). Pracowałam kiedyś z kolegą, którego mama urodziła jak miała 42 lata ;) także sama widzisz - młódka jesteś i jeszcze możesz mieć więcej dzieci ;P
agakomo - witaj w klubie ;) my też zawsze chcielliśmy mieć 3 dzieci - tylko na to 3 jakoś nie mogliśmy się zdecydować i los zadecydował za nas. Po dziś dzień nie rozkminiłam "jak to się mogło stać" ale jednak bardzo się cieszę, że tak się stało. Przeraża mnie tylko myśl o praniu ;P
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!:) mam nadzieję, że za niedługo do Was dołączę! Dzisiaj zrobiłam test... 30dc(owulacja ok 19dc) I wyszła BAAARDZO BLADA KRESKA.
Jutro zatestuje znowu..
Jeśli jestem w ciąży to łapie się na czerwiec;) pozdrawiam Was!:)

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 70955f5edc95d.jpg
U mnie tez we srode blada rozowa ale 34 dc i mdłości niesamowite;( właśnie wrocilam do domu ze sklepu( na obiad robilam mieline) i tak mi smierdzi ze az mnie skręca i mdli a mała chce sie bawic;(


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry