reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie tez we srode blada rozowa ale 34 dc i mdłości niesamowite;( właśnie wrocilam do domu ze sklepu( na obiad robilam mieline) i tak mi smierdzi ze az mnie skręca i mdli a mała chce sie bawic;(


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana, ja też na początku miałam blada, a myślałam ze umrę tak mi niedobrze było, teraz już jest piękna rasowa czerwona kreska, u Ciebie też tak będzie:)
 
reklama
Ja mam to szczęście że mam prywatną opiekę.. Poszłam do mojej gin i poprosiłam by poprowadziła mi drugą ciąże.. Odmówiła.. Musiałam znaleźć inną i tu przydała się prywatna opieka..
Aa i mam już zdjęcie z usg z pęcherzykiem 11.7 mm, w przyszłym tygodniu beta hcg i kolejne usg :) termin wliczony na 12.06 :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
to podobnie jak ja, trzymam kciuki:)
ps. 14.06 zaczynają się mistrzostwa w piłce nożnej w Rosji więc do tego czasu trzeba urodzić:) bo nas faceci w potrzebie opuszczą:)
 
Malaczarnaaga moja kolezanka w wieku 36 lat urodzila zdrowa piękna córek a nauczycielkq geogrqfii w wieku 42 lat tak samo. Glowa do gory usmiech na twarz i ciesz sie. Nie martw sie na za pas ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
JESTEŚ KOCHANA:) dziękuję za wsparcie, przyjaciólka namówiła mnie na zapisanie się na to forum i miała rację::)
 
Ja dziś, znów umieram na ból głowy. Mam nadzieję, że nie skończy się wymiotami jak ostatnio. Oczywiście nie łykam tabletek, ale chyba poratuje się taka słabiutka kawą :(
u mnie bol glowy, mdlosci cały dzien i słodyczo zapacho wstret jak czuje coś słodkiego to mi niedobrze, tylko kiszone rzeczy przyjmuje:(, chodzę coagle spiaca jakbym w ogole nie spała i mam podwyższoną temperaturę ciała, zniosę wszytsko tylko te mdlosci które w kazdej chwili mogą skonczyć się wymiotami są najgorsze.
 
Cześć dziewczyny od początku was podczytuje bo coś czułam że ten cykl okaże się szczęśliwy, tydzień temu w piątek zrobiłam test i wyszła barszi blada druga kreska, dla potwierdzenia zrobiłam betę w poniedziałek i wyszła ona 173, był to 33 dzień cyklu przy cyklach 30 dniowych, dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i niestety nie widział on jeszcze pęcherzyka, wg Om dziś wypada 5+1,kazał przyjść za tydzień w środę. Trochę się martwię że na tym etapie nic nie widać, to moja pierwsza ciąża i strasznie to przeżywam, czy któraś miała też tak może bo umieram z niepokoju :(
ja sobie policzyłam o tydzień dalej niż faktyczne usg i tez byłam przerazona , owulacja mi się przesuneła, będzie wszystko dobrze, kazda kobieta ma inaczej wiec glowa do gory, nie ma standardów:)
 
malaczarnagaga - przecież jesteś młodą dziewczyną :) ja mam 34 lata - ale to moje 3 dziecko ;P na pocieszenie Ci powiem, że moja babcia urodziła mojego tatę jak miała 39 lat - a czasy też były trochę inne (no i też jej pierwsze dziecko). Pracowałam kiedyś z kolegą, którego mama urodziła jak miała 42 lata ;) także sama widzisz - młódka jesteś i jeszcze możesz mieć więcej dzieci ;P
agakomo - witaj w klubie ;) my też zawsze chcielliśmy mieć 3 dzieci - tylko na to 3 jakoś nie mogliśmy się zdecydować i los zadecydował za nas. Po dziś dzień nie rozkminiłam "jak to się mogło stać" ale jednak bardzo się cieszę, że tak się stało. Przeraża mnie tylko myśl o praniu ;P
Ech ja nigdy nie myślałam o 3 np ale cóż życie potrafi zaskpczyc.jakos mi się tak nie układało i pierwsza dwójkę wychowywalam sama.swojego obecnego partnera poznałam a gdzieś ż półtora roku temu.temat wspólnego dzidziusia spakowany od roku.na początku to wogole ż mojej strony nie było mowy.nie i ko iec.ale E jest tak przecudnym facetem, "dinozaur" zaginiony gatu ek że wkoncu się zgodziłam spróbować. No i zaskoczyło za pierwszym razem.widac tak miało być.uff ale się rozpisalam :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak juz piszecie o wieku to ja urodziłam pierwszego synka miesiąc przed swoimi 21 urodzinami. Teraz jestem w ciąży a za miesiąc kończę 23. Na porodówce patrzyli na mnie jak na jakiś wybryk natury. Jak juz wspominałam mieszkam w Belgii i tu nie jest to normalne, że ktoś rodzi tak w młodym wieku. A jak ktoś mi mówi ze im młodszy organizm tym lepiej znosi ciążę to karze mu stuknac się w głowę [emoji23] bo nie jedna babeczka 30+ przechodziła ciążę o milion razy lepiej niż ja jako 20. I jak synek tak obecny bobas jest w 100%planowany. I dziękując Bogu nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę bo obydwa razy udało się za pierwszym razem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry