reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też do niej mówię że to nie ważne czy na fundusz czy prywatnie i tak się becikowe dostaje jeśli nie przekroczy się progu a ta w zaparte ze nie mam racji bo przecież ja nie mam jeszcze dzieci więc powiedziałam że klucic się nie będę

Jakaś źle poinformowana ta koleżanka. Becikowe należy się jak się nie przekroczy 1922 zł na osobę. A już teskt, że jak się chodzi prywatnie to się becikowe nie należy to mnie rozwalił. Hahaha
 
reklama
A może któraś miała zime na ustach w ciazy i zna magiczny sposób na pożycie się. Mi wczoraj wyskoczyła obkladalam czosnkiem pasta do zębów i nic... a i mnie to tak bywa ze jak mM zime to za dwa tyg będę chora...:dry::huh:
Ja miałam na początku i Lekarz mi zapisał heviran w tabletkach ale bałam się mimo wszystko ich brać i samo zniknęło :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co tam dzisiaj wcinamy dziewczęta?[emoji16]
Dostałam przepis i nie mogłam się powstrzymać - biegiem po boczek i jest [emoji7]
Tutaj dość często o jedzeniu rozmawiamy to wrzucam [emoji16]
1513365264-111586eed21ca3da-aaaaaa.jpeg
 
Jakaś źle poinformowana ta koleżanka. Becikowe należy się jak się nie przekroczy 1922 zł na osobę. A już teskt, że jak się chodzi prywatnie to się becikowe nie należy to mnie rozwalił. Hahaha
Mnie też rozwalila no ale klucic się z nią mi nie chciało :-)
Hej jak tam wizyta? Któraś tak długo czekała?
Miałam wizytę umowiona na 16 a weszłam dopiero o 18.40 a wyszłam 19.20. Łożysko się podniosło o 2 cm więc się przesow dobrze chociaż książkowo to nie jest ale lekarza to nie niepokoi. Jedynie to zaniepokoilo mnie to że w główce widać było małe torbiele ale lekarz mówił że na 80% się wchlona więc mam się tym nie przejmować bo to zdarza się często i na następnej wizycie może już ich nie być. Koleżanka mówiła że słyszała ze często się to zdarza.U chłopców i jej jeden synek też to miał a drugi akurat nie. No i u mnie potwierdzone już na pewno będę miała chłopczyka :-) mąż przeszczesliwy ze mógł zobaczyć malucha chociaż buzke schował w kierunku kanału rodnego tak jakby już chciał wychodzić więc widzieliśmy akurat dobrze siusiaka :-) też już mam od koleżanki uzgodnione ze odkupić fotelik maxi cosi i będę jednak kupować wózek 2 w 1 :-)
 
Mnie też rozwalila no ale klucic się z nią mi nie chciało :-)

Miałam wizytę umowiona na 16 a weszłam dopiero o 18.40 a wyszłam 19.20. Łożysko się podniosło o 2 cm więc się przesow dobrze chociaż książkowo to nie jest ale lekarza to nie niepokoi. Jedynie to zaniepokoilo mnie to że w główce widać było małe torbiele ale lekarz mówił że na 80% się wchlona więc mam się tym nie przejmować bo to zdarza się często i na następnej wizycie może już ich nie być. Koleżanka mówiła że słyszała ze często się to zdarza.U chłopców i jej jeden synek też to miał a drugi akurat nie. No i u mnie potwierdzone już na pewno będę miała chłopczyka :-) mąż przeszczesliwy ze mógł zobaczyć malucha chociaż buzke schował w kierunku kanału rodnego tak jakby już chciał wychodzić więc widzieliśmy akurat dobrze siusiaka :-) też już mam od koleżanki uzgodnione ze odkupić fotelik maxi cosi i będę jednak kupować wózek 2 w 1 :-)
Pięknie [emoji7] ile cm ma dzidzia? I ile tygodni?
Bo ja mam 14tc dzidzia 12tydzien (6.5cm) i nam nie powiedział..
Mnie się tam nie śpieszy:p bo to pierwsze i na prawdę wszystko mi jedno no ale ciekawska jestem [emoji16]
 
reklama
Nie powiedział ile ma cm bo mówił że do 13 tygodnia się mierzy niby więc nie wiem niestety. Pewnie na polowkowym jak będzie mierzyl kości to pewnie powie
 
Do góry